Namų šildymo būdai

Naudojant šiuolaikines energiją taupančias technologijas, statybines medžiagas ir integruotas šildymo sistemas, šildymo išlaidas galima sumažinti iki labai mažos sumos.

Šiuolaikinė rinka vartotojui siūlo daugybę privačių namų šildymo sistemų rūšių, pradedant tradiciniais ir baigiant pažangių technologijų produktais. Alternatyvios šildymo sistemos tampa vis populiaresnės ir prieinamesnės.

Galite naudoti bet kokio tipo šildymo sistemą, kuri labiausiai tinka privačiam namui. Reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius kaip klimato zona, kurioje yra namas, medžiagų, naudojamų statant pastatą, sudėtis, ekonominis pagrįstumas ir daugelis kitų priežasčių.

Privataus namo šildymo būdai:

Dujinis katilas, kuris yra autonominės šildymo sistemos dalis, dar neseniai buvo ekonomiškiausia vieno, dviejų aukštų privačių gyvenamųjų pastatų šildymo forma. Radiatorių termostatų sistema šildo tik tas patalpas, kuriose kambariuose jums reikia. Komfortas yra visiškas, įskaitant buitinio vandens šildymą, ir viskas būtų gerai, jei ne nuolat augančios dujų kainos.

Kieto kuro katilas suteikia nepriklausomybę nuo dujų monopolininkų. Jei yra nuolatinis medienos atliekų šaltinis, tai yra labai ekonomiškas namų šildymas. Bet šildyti privatų namą mediena, anglimis, briketais ar kitu iškastiniu kuru negali būti vadinama patogiu, tokį katilą reikia nuolat prižiūrėti ir įdėti darbo.

Šilumos siurbliai, elektrinis grindų šildymas, elektriniai konvektoriai, ventiliatorių šildytuvai – visi šie elektriniai šildytuvai sunaudoja nemažą dalį elektros energijos iš tinklo, bet jums nereikia jų prižiūrėti ir elektrinis šildymas yra draugiškiausias jums ir jus supančiai aplinkai.

Atsižvelgiant į tai, kad šiandien i yra daugybė šilumos siurblių modelių, vartotojams yra gana sunku pasirinkti..

Renkantis oro šilumos siurblį, turite suprasti svarbius parametrus, kurie supaprastins jums reikalingo gaminio pasirinkimą. Rinkoje yra daugybė įvairių siurblių, o protingai pasirinkus įrangą sutaupysite laiko ir pinigų.