moters orgazmas

Moters orgazmas – ar tikrai vienaskaita?

moters orgazmasSu visa pagarba vyrams ir jų seksualiniams reikalams, moterų orgazmas yra subtilesnis ir ne toks vienareikšmiškas reiškinys. Dažna moteris, o tuo labiau vyras, nežino, kad moters orgazmas  gali būti kelių rūšių, kurios labai stipriai skiriasi tarpusavyje. Kiekvienu atveju orgazmas pasiekiamas vis kitaip, tad toliau būtent apie tai.

 

Moteriško orgazmo rūšys

 

Klitorinis orgazmas. Klitorinis orgazmas yra pasiekiamas stimuliuojant klitorį. Nors judesių gausybės čia nėra, vis tiek reikia eksperimentuoti ir bandyti atrasti jums didžiausią malonumą suteikiančius judesius. Eksperimentavimui, žinoma, geriausiai tinka masturbacija. Po to, jau galima apmokyti ir antrą pusę. Orgazmas pasižymi intensyviu, bet neilgai trunkančiu pojūčiu.

 

Vaginos orgazmas. Šis orgazmas yra pasiekiamas stimuliuojant vidinę makšties sienelę. Paprastai tariant, tai yra įprasta sueitis su vyru. Šis orgazmas trunka ilgiau ir gali būti stipresnis negu klitorinis orgazmas. Ieškokite jums tinkamiausios ir didžiausią malonumą teikiančios pozos, pakeiskite aplinką ir rutiną.

 

Mišrus orgazmas. Tai yra orgazmo rūšis, kuomet susipina klitorinis ir makšties orgazmas. Ši rūšis pasižymi dideliu intensyvumu, trunka ilgai ir apima visą kūną. Sueities metu stimuliuokite klitorį, galite leisti tai daryti partneriui, suderinkite judesius ir laukite geriausio.

 

Odos orgazmas. Tai yra itin subtili orgazmo rūšis, pasiekiama tik liečiant ir glamonėjant odą. Šioms glamonėms reikia ypatingo nusiteikimo, aplinkos ir nuotaikos.

 

Pradžiai tiek. Jeigu iki šiol jausdavote, galima sakyti, vienodus potyrius sueities metu, keletas naujų potyrių ir bandymų tikrai užims šiek tiek laiko. Kiekviena orgazmo rūšis gali atnešti naujus ir dar nepatirtus pojūčius. Pabandykite pasiekti juos visus, eksperimentuokite ir ieškokite pačio geriausio. O kai surasite, patirkite jį kuo dažniau.