Merino vilnos kojinių privalumai

Merino vilna yra viena iš geriausių ir švelniausių vilnų pasaulyje, todėl jos pranašumai yra daug didesni nei betkokio kito audinio. Dėl savo kokybės, universalumo ir tvarumo, merino vilna yra labai vertinamas audinys visame pasaulyje.

Merino vilnos kilmė

Merino vilną augina iš Ispanijos kilusios merino avys, dažniausiai sutinkamos Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje. Šiuo atžvilgiu Australija yra žinoma kaip didžiausia merino vilnos gamintoja, po kurios seka Naujoji Zelandija. Merino vilna gali atlaikyti temperatūrą nuo -20 ° C iki +35 ° C. Štai kodėl ji pranoksta kitus audinius, įskaitant medvilnę, įprastą vilną ir sintetinius mišinius.

Savybės, dėl kurių merino vilnos kojinės yra geriausios

Šiame straipsnyje pasistengsime pateikti keletą savybių, kodėl merino vilnos kojinės yra labai geras pasirinkimas tiek šaltomis žiemos dienomis, tiek vėsiu vasaros metu.

  • Minkštumas -Nors įprasta natūrali vilna taip pat turi nuostabių savybių, merino vilna yra daug švelnesnė ir minkštesnė, todėl bus daug malonesnė glaudžiantis prie kūno.
  • Lengvumas – Merino vilnos pluoštai yra labai ploni, todėl jie yra lengvesni už įprastą vilną. Tai dar labiau padidina bendrą patogumą dėvint merino vilnos kojines.
  • Tvarumas -Šios kojinės yra 100% tvarios. Merino avys yra kerpamos vieną ar du kartus per metu, taip leidžiant joms užauginti itin tvirtą ir gausų kailį. Ekspertų kirpimas gali išgauti vilną nesukeliant avims skausmo, bei nepažeidžiant natūralios kailio struktūros. Taip pat audinys yra biologiškai skaidus ir ekologiškas.
  • Jokių bakterijų – Merino kojinės yra antimikrobinės ir atbaido bakterijas, kurios yra atsakingos už nemalonių kvapų susidarymą. Jų kvėpavimas ir drėgmės pralaidumas taip pat neleidžia atsirasti jokiems kvapams. Tokios kojinės puikia tinka iškyloms lauke ar ilgiems pasivaikščiojimams.
  • Išlaiko pėdas sausas ir švarias – Kadangi merino audinys yra neįtikėtinai sugeriantis drėgmę ir labai kvėpuojantis, jis visada saugo Jūsų kojas. Be to, šio audinio pluoštai yra porėti, todėl jis greitai džiūsta.

Ilgaamžiškumas

Merino vilna yra 6 kartus patvaresnė nei medvilnė. Audinio pluoštas gali būti sulenktas daugiau nei 20 000 kartų. Nepaisant to, kad vilna yra lengva, žiemos rytais arba naktį ji gali atlaikyti iki -10 ° C temperatūrą ir išlaikyti vėsą karštą, drėgną dieną, kai temperatūra yra iki +30 ° C. Merino vilna yra išskirtinis audinys kojinių gamybai. Skirtingai nuo medvilnės ar daugumos sintetinių audinių, ji veikia kaip puikus temperatūros reguliatorius. Žiemą ji veikia kaip izoliatorius. Net vasarą šios kojinės yra puikus pasirinkimas. Merino vilna pasižymi puikiomis drėgmę sugeriančiomis savybėmis ir išlaiko jūsų odą sausą. Audinys taip pat yra lengvesnis ir daug patvaresnis. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę modeliu natūralios vilnos kojinių tiek moterims tiek vyrams. Sutaupykite savo laiką ir apsipirkite saugiai ir greitai internetu.