Maudymosi kostiumėliai pagal figūros tipą: kaip rasti geriausius pasirinkimus?

Maudymosi kostiumėlių įvairovė visada verčia užduoti tą patį klausimą: kaip rasti patį tinkamiausią? Vertėtų atkreipti dėmesį ne vien tik į tai, ar maudymosi kostiumėliai atitinka asmeninį stilių, bet taip pat reikėtų įvertinti, ar jie puikiai tinka jūsų figūros tipui. Natūralu, kad tai, kas tinka kriaušės tipo figūrai, nebūtinai tiks ir apversto trikampio figūrai, taigi, labai svarbu būti atidžioms, ir rinktis tai, kas tiktų labiausiai. Taigi, kokie maudymosi kostiumėliai jums tinka labiausiai?

Maudymukai kriaušės tipo figūrai

Įprastai yra siekiama optiškai sumažinti klubų apimtį, todėl verta ieškoti tokių maudymosi kostiumėlių, kurių viršutinė dalis atitrauktų dėmesį nuo klubų. Kriaušės tipo figūrai puikiai tinka tokie maudymukai, kurių viršutinė dalis yra puošta įvairiais dekoratyviniai elementais, o apatinė dalis yra vienspalvė (geriausia – tamsių spalvų).

Maudymosi kostiumėliai obuolio tipo figūrai

Obuolio figūros savininkės dažniausiai siekia, kad būtų maskuojama pilvo sritis, tad galima rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius arba atskirus, kurių apatinė dalis yra paaukštinto juosmens. Gera žinia yra tai, kad 2019-aisiais šie maudymosi kostiumėliai vis dar išlieka labai madingi, taigi, toks sprendimas gali tikrai puikiai pasiteisinti.

Kai siekiama vizualiai padidinti ar sumažinti krūtinę…

Jei norite, kad krūtinė būtų vizualiai mažesnė, rinkitės tokį maudymosi kostiumėlį kurio viršutinė dalis yra tamsių spalvų, o apatinė – šviesių. Jei siekiate optiškai padidinti krūtinę, tuomet rinkitės tokį maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinė dalis yra puošta raukiniais ar kitais elementais (geriausia rinktis šviesių spalvų viršutinę dalį).

Maudymukai apversto trikampio figūrai

Geriausia rinktis tokį maudymosi kostiumėlį, kurio apatinė dalis yra šviesesnė už viršutinę. Taip pat jums puikiai tiks retro stiliaus maudymosi kostiumėliai, ar tokie, kurių apatinė dalis yra puošta kutais, raukiniais ar kitais elementais.

Maudymosi kostiumėlių pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad visai nesvarbu, kokie jų jums patinka (ir,  žinoma, tinka), rasite tikrai didelį asortimentą, ir galėsite pasirinkti pačius tinkamiausius. Taigi, pasižvalgykite, kokie maudymosi kostiumėliai yra siūlomi įvairiose parduotuvėse, ir tikrai išsirinksite tokį, su kuriuo atrodysite tiesiog nepriekaištingai.