maistas katems

Maistas katems: kaip išrinkti?

maistas katemsNemažai kačių yra išrankios maistui, todėl geriausia prie tam tikro pašaro pratinti nuo mažumės – ateityje tai gali padėti išvengti nevalgumo problemų. Siūlomas maistas katems šiandien yra tikrai labai įvairus, tad visada galima išrinkti tokį, kuris katei tiktų bei patiktų. tereikia vadovautis keliomis paprastomis taisyklėmis, ir tikrai galėsite išrinkti tinkamiausią pašarą.

Super premium kokybės maistas

Nors prekybos centruose galima rasti tikrai nemažą kačių maisto pasirinkimą, tačiau rinkitės tokį, kurio kokybė bus neabejotina. geriausias pasirinkimas – super premium kokybės pašaras, kuris užtikrina, kad  katė gaus visų reikalingų medžiagų. Dažniausiai nusprendžiama rinktis sausą kačių pašarą, nes šeriant vien tik konservais nuo dantų nėra nuvalomos apnašos, ir katei praktiškai nereikia kramtyti maistelio. veterinarai pataria katę šerti tik sausu maistu, arba dalinai sausu, ir dalinai – konservais. Paprastai ant pakuočių yra rašoma, kokia yra dienos norma, ir kiek reikia duoti sauso maisto, jei katė gauna ir 100 g konservų pakelį.

Sausas maistas atitinkantis veislę, amžių ir svorį

Sausas maistas katems gali būti parenkamas pagal katės amžių, svorį, aktyvumą, ir t.t.  Gamintojas royal canin gali pasiūlyti tikrai gausų sauso pašaro  pasirinkimą, tad galėsite augintiniui išrinkti tinkamiausią maistą. pavyzdžiui, Persų veislės katės yra ilgo plauko, ir besiprausdamos praryja nemažai pūkų. šioms katėms reikalingas specialus maistas, kuris padėtų iš organizmo pašalinti prarytus pūkus. Taip pat ir kastruotiems/sterilizuotiems augintiniams yra reikalingas specialus maistas. neretai po operacijos kiek sumažėja medžiagų apykaita, katė gali imti tukti, taigi, taip pat gali būti taikomas specialus maistas katems.

Visa svarbiausia informacija yra pateikiama ant ėdalo pakuotės , todėl visada yra pravartu ją skaityti. Įvertinkite, kokia yra ėdalo sudėtis, kokioms katėms yra skirtas pašaras, ir t.t. Kadangi kačių maisto pasirinkimas šiandien yra tikrai gana platus, jums galės patarti ir pardavėjai, prekiaujantys gyvūnų prekėmis. Kiekvienu atveju galėsite parinkti tokį pašarą, kuris jūsų katei tikrai puikiai tiks. Rūpinkitės savo augintiniu – jis jums už tai tikrai atsidėkos prieraišumu.