Londonas gali pareikalauti nemažų išlaidų šventiniu laikotarpiu

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, Palangos, Kauno, Rygos nuo €10 tik su Flymaster.LTLondonas yra puikia vieta ne tik siekiant pagerinti savo ekonominę padėtį, bet ir tiesiog gerai praleisti laiką atostogų metu. Į šį miestą traukia gana didelis skaičius turistų, o svarbiausia – tie turistai čia lankosi ištisus metus. Bet, reikia pabrėžti, kad Londonas yra vienas iš didžiausių turistų traukos centrų, tad turėkite galvoje, kad žiemos šventes čia nori sutikti daug žmonių. Dėl to dabar bilietų kainos gali būti brangesnė, o viešbučių numeriai visame mieste gali būti jau rezervuoti. Ypač reikia pabrėžti naujų metų išvakares – jeigu norėsite naujuosius sutikti būtent čia, tai pasiruoškite ir didesnę pinigų sumą, nes ko gero visos prekės ir paslaugos tuo metu bus pabrangusios kaip reikiant.

Ketinantiems keliauti į Londoną taip pat reikėtų žinoti, kad pigiausiai nuvykti galima renkantis pigių skrydžių bendrovių bilietus. Lietuvoje šių bendrovių yra daug ir kiekviena siūlo vis kitokius skrydžių privalumus. Žinoma, patys pigiausi bilietai yra būtent ekonominės klasės, tad nesitikėkite, kad įsigiję bilietus už keliolika eurų, gausite išskirtines vietas lėktuve ar kažkokias privilegijas. Pigių skrydžių bendrovių pasirinkimas skrendantiems į Londoną yra geriausias, nes tai kone vienas iš pagrindinių būdų sutaupyti pinigų. Jeigu į šį miestą ketinate skristi būtent švenčių sutiktuvėms, tai turėkite galvoje, kad be didelių išlaidų neapsieisite. Žinoma, galima pasinaudoti įvairiomis alternatyvomis, tačiau kaip minėjome – dabar yra šventinis periodas, todėl kainos vis tiek gali būti kiek aukštesnės.

Kalbant apie taupymą keliaujant į Londoną, tai tiesiog verta išskirti pigių skrydžių bendrovių bilietus bei nakvynę privačiuos kambariuose. Minėtus skrydžių bilietus jūs galite įsigyti internetu. Reikės susirasti tik patikimas kelionių svetaines, kurios leis rezervuoti bilietus norimam laikotarpiui. Nepamirškite, kad iš anksto reiktų užsisakyti skrydžius pirmyn ir atgal, nes po švenčių vėl suintensyvėja oro linijų darbas.

Kas liečia taupymą ieškant nakvynės, tai paprasčiausia būtų internete ieškoti specialių sistemų, kuriose galima rasti privačius kambarių nuomotojus. Nustebsite, be Londone irgi yra be galo daug privačių nuomotojų, kurie gali pasiūlyti kad ir mažą kambarį nakvynei. Taip pat galite rasti ir prabangius butus trumpalaikei nuomai.

Plačiau skaitykite: http://flymaster.lt/anglija/londonas.php