kurjeriai lietuvoje

Kurjeriai Lietuvoje: ką pasirinkti?

kurjeriai lietuvojeKurjerių paslaugos šiomis dienomis labai patrauklios. Siuntų gabenimo verslas populiarus visame pasaulyje. Per dieną įvairios siuntų tarnybos klientams pristato milijonus laiškų, siuntinių ir prekių. nors kurjeriai Lietuvoje gyvuoja ne taip jau seniai, savo paslaugas siūlančių įmonių yra visa gausybė. Kiekviename mieste rasime net keletą kurjerių tarnybų, galinčių nuvežti ar pristatyti siuntinį į pasirinktą tašką.

Kurjeriai – galimi pasirinkimo variantai

Pašto siuntos yra senas verslas. Šiandien jų pristatymą pagreitina kurjerių tarnybos. Kurjeriai Lietuvoje taip pat plačiai siūlo savo paslaugas. Klientas gali rinktis net iš keleto kurjerių įmonių. Vienos iš jų yra seniai žinomos ir jau užsitarnavusios savo vardą. Kitos, atsiradusios neseniai, stengiasi prasibrauti pro tankų konkurencijos tinklą. Žmogus, norintis išsiųsti siuntinį gali rinktis iš:

DPD.

DPD yra viena labiausiai išplėtotų siuntų gabenimo tinklų tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Ši tarnyba siūlo įvairias paslaugas: nuo siuntų pristatymo Lietuvoje ir jos miestuose iki skubaus siuntų pristatymo į kitas Europos Sąjungos šalis.

VENIPAK.

Dar viena tarnyba, gabenanti siuntas yra Venipak. Šie kurjeriai Lietuvoje dirba jau ne vienerius metus ir taip pat gerai žinomi klientams. Kompanija, teikia skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus ir kituose Europos miestuose.

LP EXPRESS – kurjerių paslaugos.

Tai įmonė, kurią puošia Lietuvos pašto prekės ženklas. Ši kompanija vysto kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veiklą. Kurjeriai gabena siuntas į bet kurį šalies rajoną ar kaimą, pristato jas ten, kur klientas pageidauja.

Tai tik kelios, garsiausios kurjerių tarnybos Lietuvoje. Įmonių, vystančių tokią ar panašią veiklą yra labai daug. Tačiau, kai prireikia kokybiškų paslaugų verta rinktis jau žinomus ir gerų atsiliepimų sulaukusius kurjerius. Tik patikima įmonė garantuos, kad siuntinys pateks į reikiamas rankas.

Save