Kokios pagrindinės priemonės reikalingos geliniam lakavimui atlikti?

Gelinis lakavimas – tai tikriausiai viena iš pačių populiariausių ir dažniausiai atliekamų grožio procedūrų šiandien. Tai ne tik estetiška, gražu, bet ir neabejotinai patogu, todėl šią procedūrą bent jau ypatingoms progoms ar atostogoms renkasi didžioji dalis moterų. Taip pat nemažai moterų tai atlieka ir pačios sau namuose.

Kokybiškam geliniam lakavimui atlikti reikalingos specialios priemonės bei tam tikri įrankiai. Trumpai apie tai, kokios pagrindinės priemonės yra reikalingos:

  1. Blokelis-dildė nago pašiaušimui. Tai speciali dildė, kurios pagalba lengvai pašiaušiamas nago paviršius, pagerinantis medžiagos ir nago sukibimą.
  2. Gelinio lakavimo lempa – UV, LED ar UV/LED (pagal poreikį).
  3. Nuriebalintojas. Tai priemonė, naudojama pašiaušus nagą, siekiant pašalinti riebalinį sluoksnį ir dulkių likučius nuo nago paviršiaus.
  4. Gelio pagrindas (bazė). Ši priemonė yra reikalinga procedūros pradžioje ir tepama po to, kai tinkamai paruoštas nagas.
  5. Gelinis spalvotas lakas. Jis tepamas ant gelio pagrindu padengto nago. Priklausomai nuo lako pigmentacijos, gali būti tepamas vienu arba dviem sluoksniais.
  6. Viršutinis lako sluoksnis (Top). Tai paskutinis gelinio lako sluoksnis, jis gali būti su lipnumu arba lipnumo.
  7. Priemonė lipnumo sluoksniui pašalinti. Ji naudojama tuomet, kai Top‘as yra su lipnumu.
  8. Servetėlės lipnumui valyti, odelių atstūmėjas, elektrinė dildė (freza) – jeigu reikalinga.  Jeigu nėra pakankamai įgūdžių dirbti su elektrine nagų dilde, manikiūrui atlikti gali būti pasitelkiamos ir manikiūro bei nagų odelių žirklutės.

Tai tik pagrindinės priemonės, be kurių nepavyks atlikti procedūros nei namuose, nei grožio salone. Priklausomai nuo to, kiek esate pažengę gelinio lakavimo srityje, galimi įvairūs priedai – folijos, blizgučiai, akmenukai, teptukai nagų dailei. Taip pat ir kitos procedūrą palengvinančios priemonės https://manogroziui.lt/12-irankiaipriedai.