Kokį tvoros tipą pasirinkti?

Renkantis tvorą rūpinamasi, kad ji būtų ne tik patvari, bet taip pat garantuotų puikų estetinį vaizdą ir būtų pakankamai saugi. Tvoros tipų šiuo metu yra tikrai nemažai, tad svarbu įvertinti pagrindinius galimų pasirinkimų privalumus bei trūkumus – tai tikrai padės atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

Mūrinės ir gelžbetonio tvoros

Vienas svarbiausių privalumų yra tai, kad šios tvoros labai tvirtą pamatą ir pasižymi ilgaamžiškumu. Dažniausiai toks tvoros tipas yra pasirenkamas tada, kai siekiama kuo didesnės izoliacijos nuo pašalinių asmenų. Mūrinės ir gelžbetonio tvoros dažniausiai yra neperregimos, todėl niekas negali matyti, kas vyksta aptvertoje teritorijoje. Vis dėlto, tokia tvora nėra pats estetiškiausias sprendimas, tvoros kaina yra gana didelė, be to, ši tvora nesuteikia kiemui jaukumo. Nuosavų namų teritorijoje tokia tvora vada sukuria pavėsį, o tai gali būti vertinama dvejopai – vieni tai laiko privalumu, kiti – dideliu trūkumu.

Metalinės tvoros

Metalinės tvoros tam tikrų teritorijų apsaugai yra naudojamos dar nuo senų laikų. Metalinė tvora yra ganėtinai nebrangi, ji nereikalauja ypatingos priežiūros, o tinkamai pasirinkta tvora gali užtikrinti tikrai puikų rezultatą. Gali būti pasirenkami išskirtiniai kalvio gaminiai, kurie garantuos, kad namų teritorija bus pakankamai jauki, o tvora atrodys tikrai estetiškai.

Medinės tvoros

Medinė tvora namų kiemui suteikia dar daugiau jaukumo, tad nieko keisto, kad toks sprendimas yra populiarus iki šių dienų. Medinės tvoros kaina nėra labai didelė, tačiau svarbu įvertinti, kad tokia tvora reikalaus pakankamai daug priežiūros (tvorą reikės periodiškai impregnuoti, perdažyti, ir t.t.)

Plastikinės tvoros

Užsienio šalyse toks sprendimas yra tikrai labai dažnas. Nors neretai manoma, kad plastikinės tvorelės tarnauja pernelyg trumpą laikotarpį, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Šios tvoros gali tarnauti net iki kelių dešimtmečių, be to, plastikinė tvora nepakeis savo spalvos, ir ilgus metu atrodys tikrai estetiškai.

Segmentinės tvoros

Kai siekiama, kad tvoros montavimo darbai būtų kuo paprastesni, ir būtų atliekami pakankamai greitai, segmentinės tvoros gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Tokia tvora yra atspari įvairiems nepalankiems aplinkos veiksniams, yra ilgaamžė, ir tinka įvairių teritorijų apsaugai. Segmentinė tvora nereikalauja ypatingos priežiūros, tad nieko keisto, kad šis sprendimas yra toks populiarus.

Didelių teritorijų apsaugai taip pat gali būti pasirenkamas tvoros tinklas ir kitų tipų tvoros – didelį šios produkcijos pasirinkimą rasite http://www.betafence.lt/ internetinėje svetainėje, o pasikonsultavę su specialistais galėsite dar paprasčiau nuspręsti, kokią tvorą vertėtų įsigyti.