Kodėl verta padangas pirkti internetu?

Ar jums priimtina mintis pirkti padangas internete? Galbūt baisu ir nepatikima, norisi pasikonsultuoti su specialistu. Kiekvieno pirkėjo skirtingi įpročiai ir įsitikinimai. Vieni važiuoja į parduotuvę vien tam kad pasikalbėtų su žmonėmis, prasiblaškytų, pakeistų aplinka, nors prekę gali nusipirkti sėdėdami prie kompiuterio.

 

Sutaupote iš karto

 

Norint surasti reikiama padangų komplektą turėsite apkeliauti bent keletą parduotuvių jei norite sužinoti kur yra mažiausia kaina. Padangų pardavėjai yra gudrūs, jie telefonu pirkėjams nesiūlo galutinės kainos t. y. maksimalios nuolaidos. Ši informacija atskleidžiama tik atvykus į parduotuvę. Ar žinote kodėl taip yra? Pardavėjai nori kad jūs atvyktumėte į vietą ir tuomet jus lengviau prikalbinti nusipirkti nebūtinai tai ko jums reikia, brangesniu ar pigesnius produktus arba tuos kuriuos pardavėjas turi sandėlyje. Taigi, be to kad prie kompiuterio jūs neišleisite 10-15 eurų kol važinėsitės po parduotuves ieškodami geriausio pasiūlymo prie kompiuterio tai nekainuos nė cento. Be to, nepamirškime kad laikas taip pat pinigai, sugaištos kelios valandos laiko yra taip pat vertinamos jūsų darbo užmokesčiu.

 

Lankstus pristatymas

 

Padangas gali pristatyti jums į namus arba artimiausią padangų parduotuvę jūsų mieste ten kur ir sumontuos. Taip pat galite užsisakyti padangų pristatymą su montavimu. Mobilus ratų keitimo ir remonto mikroautobusas atvažiuos į jūsų kiemą ir nereikės niekur važiuoti ir gaišti laiko. Nemokamą pristatymą gausite tik į parduotuvę jūsų mieste jeigu tai yra visas parduotuvių tinklas. Dauguma pirkėjų taip ir daro. Nusiperka padanga su nemokamu pristatymu ir nusivežus pas vietinį meistrą permontuoti, tą patį jums siūlo https://www.naujos-padangos.lt/.

 

Didžiausias asortimentas

 

Priežasčių pirkti padangas internete yra daug. Viena iš jų – labai didelis padangų gamintojų ir išmatavimų pasirinkimas. Informacijos apie prekes yra suteikia gana nemažai, be to gudresni pirkėjai mokantys užsienio kalbas gali pasiieškoti kitų vartotojų atsiliepimų užsienio portaluose. Taip yra lengviau priimti sprendimą kokias padangas pirkti, nebereikia skambinti į parduotuvę ir klausinėti parduotuvės konsultanto nuomonės kuri dažnu atveju yra subjektyvi ir nukreipta atstovaujamo prekinio ženklo prekėms parduoti.