nauji butai Klaipėdoje

Kodėl nauji butai Klaipėdoje yra populiaresni už senos statybos daugiabučius?

nauji butai KlaipėdojeSparčiai augantys nauji butai Klaipėdoje džiugina savo pasirinkimo galimybėmis. Nekilnojamojo turto ekspertai vieningai sutinka – nauji daugiabučiai pirkėjams atrodo kur kas patrauklesni ir priimtinesni. Tiesa, negalima paneigti ir kai kurių senos statybos daugiabučių privalumų, pvz., struktūrinio patogumo.

Sparčiai gerėjanti nekilnojamojo turto rinkos situacija džiugina tiek palankiomis kainomis, tiek gana plačia butų pasiūla. Ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia aukštesnės ekonominės klasės daugiabučiai, užtikrinantys mažas šildymo kainas ir geresnę gyvenimo kokybę. Palankiausiai vertinami nauji butai Klaipėdoje, įkurti jaukiausiuose miesto rajonuose – šalia dailiųjų marių ar žaliuojančių parkų. Tai puiki gyvenamoji aplinka, suteikianti erdvės kasdieniams pasivaikščiojimas ar sportui gamtoje.

Naujos statybos butai vilioja jaunas ir atsakingas šeimas, todėl galėsite džiaugtis malonia kaimynyste, o jūsų vaikai mėgausis nuotaikingais žaidimais su bendraamžiais. Be to, priešingai nei senos statybos daugiabučiai, naujų namų rajonai turi saugias vaikų žaidimo aikšteles ar rakinamus vidinius kiemus, todėl galėsite būti tikri dėl savo mažųjų saugumo. Galiausiai, gyvenimas naujame name neatsiejamas nuo švaros, tvarkos ir didesnio saugumo, todėl kasdien mėgausitės tvarkinga laiptine, erdviu liftu, moderniu gyvenamosios erdvės išplanavimu ir maksimaliu komfortu.

Dar vienas privalumas – mažos šildymo sąskaitos. Nors nauji butai Klaipėdoje yra kiek brangesni už senos statybos daugiabučius, nekilnojamojo turto ekspertai pažymi, kad ilgalaikėje perspektyvoje naujos statybos butai užtikrina kur kas didesnę finansinę naudą – jūs sutaupote, mokėdami mažesnius komunalinius mokesčius ir išvengdami gąsdinančių sąskaitų už šildymą. Tiesa, negalima paneigti ir tam tikrų naujos statybos daugiabučių trūkumų. Vienas svarbiausių – mažos ir nepatogios automobilių stovėjimo aikštelės. Siekiant išvengti problemų ateityje, rekomenduojama iš anksto pagalvoti apie nuosavą garažą ar mokamą stovėjimo vietą. Ilgą laiką klausimų kėlė ir garso izoliacija, teigiant, kad gyvendami naujos statybos daugiabučiuose visuomet girdėsite, apie ką kalbasi jūsų kaimynai. Vis dėlto, naujausi sprendimai ir augantis dėmesys daugiabučių kokybei padėjo išspręsti minėtuosius rūpesčius, todėl šiandien galite mėgautis aukščiausia gyvenimo kokybe.

Nekilnojamojo turto ekspertai primena, kad svarbu įvertinti ir būsto įsigijimo sąlygas – naujos statybos namai patinka ne tik pirkėjams, bet ir pinigus skolinančioms įstaigoms. Bankai naujus butus vertina kur kas palankiau, skirdami jiems didesnes paskolas ir prašydami mažesnio pradinio įnašo. Kitaip sakant, bankai vertina būsto investicinę naudą ir palankiau žiūri į būstus, kuriuos ateityje galima lengviau ir greičiau parduoti.