kavos aparatų remontas

Kavos aparatų remontas: kada jau laikas kviesti meistrą?

kavos aparatų remontasKava – tai mažas malonumas, kuris pradžiugina kiekvieną, tiek mažiau, teik daugiau šį gėrimą mėgstantį žmogų. O kas yra geriau už kokybišką ir tinkamai paruoštą kavą. Juk tai garantuoja sekundę atotrūkio nuo kasdienybės. Tačiau tam, kad kavos puodelis iš tiesų nudžiugintų, reikia ne tik akimirkos laisvo laiko, bet ir tinkamo jos paruošimo. Priklausomai nuo to, kokia yra kavos rūšis ir koks jos paruošima,s priklauso ir kavos skonis. Vienas lemiančiųjų faktorių yra tai, kar kava ruošiama iš aparato, ar ne. Jei ir Jūsų gaminama kava iš kavos aparato, Jums reikėtų žinoti, kaip tinkamai prižiūrėti aparatą, kad po kelių puodelių netaptų reikalingas kavos aparatų remontas.

Tinkamas kavos paruošimas

Vienas svarbiausių faktorių, kuris nulemia kavos aparatų gedimus, yra netinkamas kavos ruošimas aparatu. Dažniausiai darant kavą aparatu, pasitaiko paprastos, tačiau dažnos klaidos.

  • Kavos kiekis. Viena dažniausių klaidų, pasitaikanti darant kavą aparatu, yra netinkamas kavos kiekis. Dažniausiai ši klaida pasitaiko tuomet, kai kava ruošiama iš spaudiminio kavos aparato. Skirtingai nei darant kavą su kapsuliniu kavos aparatu, šiuo atveju kiekvienai kavos porcijai reikia parinkti tinkamą kavos kiekį. Jei kavos pridedama per daug, aparatas gali užsikimšti, o tai lems ne tik per kartų kavos skonį, bet ir blogą aparato veikimą.
  • Per ilgas rėžimas. Norint, kad kavos aparatų remontas Vilniuje būtų kuo rečiau aktualus Jums, reikėtų naudoti aparatą pagal jo reikalavimus. Vienas svariausių kriterijų, norint, kad aparatas veiktų tinkamai, yra tinkamas rėžimas. Pasitaiko atvejų, kai namuose, biuruose ar kavinėse kavos aparatai veikia kiaurą parą, nes yra neišjungiami niekada. Tačiau tai nėra teisingas aparato rėžimas. Kiekvieną vakarą nakčiai kavos aparatą reikėtų išjungti ir palikti pailsėti. Taip apsidrausite, kad kavos aparatas ne[perkais. Tuo tarpu ryte, įjungus aparatą, reikėtų nepulti tuojau pat virti kavos. Aparatui reikia laiko įkaisti ir tik tuomet galima ruošti kavą. Jei kavos aparatas dirbs pagal tinkamus rėžimus, kavos aparatų remontas bus aktualus labai retai.
  • Netinkamas valymas. Norint, kad aparatas tarnautų tinkamai ir kava iš jo būtų skani bei kokybiška svarbu ne tik tinkamas kavos ruošimas, bet ir aparato priežiūra. Labai svarbu ne tik reguliariai valyti aparatą, bet ir nuolat palaikyti jo tvarką. Kavos kranelius reikia valyti po kiekvieno kavos paruošimo, kaip ir pieno plakimui skirtą vamzdelį. Kiekvieną vakarą reikia išvalyti visą aparatą, o bent kartą per savaitę ir visą viduje pasislėpusi mechanizmą ir vamzdelius.