dezes

Kartoninės dėžės jūsų verslui

dezesPakavimo medžiagų pasirinkimas el. parduotuvių savininkams šiuo metu yra didelis, o svarbiausia – internetu įsigyti visas priemones būtų naudingiau ir finansiškai. Ypač jeigu kalba eina apie kartonines dėžes, kurios siūlomos tiek pagal dydžius, tiek pagal storį ar spalvą. Jeigu jūs valdote kažkokią prekybos platformą ir ruošiate siuntas pristatymui, tai jums būtina iš anksto pasirūpinti kokybiškomis medžiagomis bei priemonėmis, nes juk nenorėtumėte patirti didžiulius nuostolius dėl to, jog naudojate netinkamas medžiagas, kurios net nesaugo prekių nuo galimų žalingų faktorių? Dabar pardavėjai internete siūlo itin didelį pasirinkimą – jūs galite rinktis tiek kartonines dėžes, tiek ir kitas medžiagas atsižvelgdami į savo prekių pobūdį bei svorį.

Didelių svorių prekėms turi būti naudojamos ir atitinkamos priemonės bei medžiagos, nes tokie daiktai lengviau pažeidžia siuntos pakuotę. Sunkūs daiktai gali suplėšyti standartinę kartoninę dėžę, jeigu ji nėra apsaugota specialioms priemonėmis. Tai reiškia, kad jeigu bus naudojamos standartinės dėžės sunkių daiktų pakavimui, tai būtina naudoti ir specialias priemones, kurios padėtų tas dėžes sutvirtinti. Tam naudojama speciali siuntų plėvelė arba lipni juosta. Žinoma, galite ieškoti ir kitų priemonių arba apskritai – visai kitokių dėžių.

Kalbant apie didelių svorių siuntas, tai tam geriausia būtų naudoti nestandartines, o daug tvirtesnes kartonines dėžes. Trumpai tariant, daugelis pakavimo medžiagų tiekėjų siūlo itin storo kartono dėžes, kuriose gali būti laikomi daiktai, sveriantys net ir kelias dešimtis kilogramų. Įprastai tokios dėžės naudojamos perkraustymo atvejais, tačiau tai puiki priemonė ir didelių svorių siuntų pakavimui. Jums liks tik tinkamai apvynioti tokią dėžę ir tiek – ji saugiai pasieks galutinį gavėją.

Kartonines dėžes visada siūloma pirkti tik nemažais kiekiais, nes vis dėlto – kaip ir visur, urmo prekėms taikomos didžiulės nuolaidos. Įprastai medžiagų tiekėjai patys perka urmu ir vėliau parduoda mažesniais kiekiais dar brangiau. Perkant iškart didelius kiekius, pardavėjas ko gero taikys nuolaidą atsižvelgęs į tai, bet aišku – neturėtumėte tikėtis, kad tokios medžiagos bus parduotos pusvelčiui – teks atseikėti įprastą sumą, nes vis dėlto – tokios medžiagos apsaugo nuo galimų nuostolių.