vidaus durys

Kaip pasirinkti namų vidaus duris?

Durys – tai daiktas, be kurio sunkiai būtų galima įsivaizduoti namus, tačiau pastarosios yra ir niekas paprasčiausiai jų nepastebi. Tiesa, iki tol, kol dėl kokių nors priežasčių prisireikia jas pakeisti, kadangi nemaža kaina ir platus pasirinkimas kartais gali paprasčiausiai gluminti. Vidaus durys, keista, tačiau dažniausiai pasirenkamos kur kas sudėtingiau nei nusprendus pasikeisti lauko duris. Pastarųjų pasirinkimas labai platus, tad reikia įvertinti gana daug kriterijų, kurie užtikrina patį geriausią pasirinkimą.

Vidaus durys gali būti gaunamos iš:

1. Virtualių prekybos vietų.
2. Parduotuvių, kurios yra prekybos centruose.
3. Perkamos padėvėtų prekių vietose.
4. Gaminamos pagal individualų užsakymą.

Kiekvienas iš pasirinkimų savipusiai yra labai geras ir rekomenduotinas, tad kai tiksliai žinosite, ko jums reikia ir ko jūs norite – kur kas paprasčiau atrasite jums tinkamiausią variantą. Jeigu jaučiatės labai nekompetentingas šioje srityje, tokiu atveju rekomenduojama pasikonsultuoti su asmenimis, kuris gali suteikti reikalingą informaciją. Nepamirškite, kad internetinės prekybos vietos taip pat turi savus patarėjus, kurie kad ir virtualiai, tačiau vistiek gali jums suteikti informaciją, kuri reikalinga siekiant paprasčiau suvokti, kokios vidaus durys jums labiausiai tinka.
Mes rekomenduotume atkreipti dėmesį į šiuos pasirinkimus ir pagal tai pirkti jums labiausiai tinkamas:

  • Pirmiausi reikia įvertinti iš kokios medžiagos pagamintos durys jums labiausiai tinka ir derinasi prie viso bendro namų interjero. Šiuo atveju galima pasirinkti nuo medinių iki plastmasinių ir net stiklinių. Tiesa, medinės vidaus durys yra pačios populiariausios ir dažniausiai pasirenkamos. Dažniausiai tai lemia gražus stilius ir ilgaamžiškumas.
  • Reikėtų tiksliai išsimatuoti, kokio dydžio durų jums reikia. Daugiau mažiau prekiaujama standartinėmis, tačiau jeigu jūsų kambario stakta yra kiek neįprasto dydžio – tokiu atveju atidžiai reikia vertinti pasirinkimus. Tikrai pavyks atrasti tinkamą variantą, tad neskubėkite užsisakyti užsakymo pagal individualų pageidavimą. Tai kainuos jums kur kas daugiau.
  • Įvertinkite, kokią pinigų sumą galite skirti vidaus durims. Tai gana brangus daiktas, tačiau ilgaamžis. Pasikeitus duris namuose iki pat gyvenimo pabaigos galėsite džiaugtis lygiai tomis pačiomis. Tiesa, nusistačius kainą paprasčiausiai pavyks kur kas greičiau atrasti jums tinkamiausią variantą.
  • Duris reikėtų derinti ir prie bendro namų interjero. Logiška, kad jeigu dominuoja modernizmas, tokiu atveju ir panašaus tipo durų reikia. Klasikinio namų tipo atveju reikia irgi atitinkamų variantų.
  • Galiausiai verta atsižvelgti ir į spalvinius aspektus. Atrodo smulkmena, tačiau tikrai labai svarbi. Tai, kokios spalvos durys gali lemti, koks bendras interjeras dominuos namuose. Vertinga kai jos dera prie visų kitų stilistinių variacijų.

Lipnios etiketės kartais gali būti labai puiki puošmena, kuri kiek pagrąžiną bendrą namų interjerą. Jos nesunkiai priglunda prie baldo ir suteikia jam išskirtinumo. Šiuo metu labai populiarios yra šmaikščios lipnios etiketės, kuriomis dažniausiai puošiamas namų interjeras. Jomis apklijuotos namų vidaus durys atrodys išskirtinai ir padės sukurti savitą dizainą.

Juk visi norime gyventi tokiuose namuose, kurie atstotų mus kaip asmenybes. Visos galimybės jūsų rankose.