Kaip paprastai gauti dalis automobiliui?

Remontuojantiems ir gražinantiems savo automobilius turime gerų naujienų. Dalių pardavėjų yra apstu, pradedant artimiausia parduotuve kuri yra tikriausiai mažiau nei kilometras nuo jūsų namų ir žinoma elektroninės paslaugos kuriomis galite naudotis visą parą. Variklio, kėbulo, važiuoklės autodalys, tepalai ir valymo priemonės, viską galima gauti paprastai nebent esate senovinio automobilio savininkas. Kokie yra lengviausi automobilio dalių užsakymo būdai?

 

Parduotuvė

 

Artimiausioje auto dalių parduotuvėje nėra šimto procentų tikimybės kad gausite iš karto tokią detalę kurios jums reikia. Taip yra todėl, kad automobilių rūšių yra daug ir pardavėjai savo sandėlyje nelaiko didelių prekių likučių, o jas kasdien užsakinėja iš tiekėjų. Lietuvoje yra tik keletas automobilių dalių pardavimo tinklų todėl jei nenorite už detalę permokėti, reikia nuvažiuoti patikrinti kokios kainos yra kitose parduotuvėse. Pardavėjai noriai suteikia informaciją telefonu ir važinėti į kiekvieną tašką nereikės. Apskaičiuokite atstumą iki parduotuvės ir laiką kiek sugaišite nuvažiuoti pasiimti detalę. Dažnai pigiau yra nevykti į parduotuvę o paprašyti parduotuvės kad išsiųstų prekę per kurjerį ar siuntų terminalą.

 

Pirkti telefonu

 

Jeigu norite detalę nusipirkti paprastesniu būdu jums reikės telefono, greičiausiai ir kompiuterio. Surasti reikiamą detalę nebus sudėtinga nes galite skambinti į naudotų auto detalių sąvartynus pagal laikraščio skelbimus. Pardavėjas jums atsiųs visą reikiamą informaciją ir banko sąskaitos numerį trumpąją sms žinute. Viena bėda su šiuo pirkimo būdų yra ta, kad negalite pamatyti prekės gyvai o žinant kad automobilių modelių ir specifikacijų yra daug, labai lengva suklysti ar nesusikalbėti. Jei pardavėjas suklystą, reikia siųsti detalė atgal ir laukti kitos, tai gali prailginti remonto darbus ne vienai savaitei o gal ir mėnesiui.

 

Pirkti internetu

 

Tai yra pats lengviausias būdas nes detales galima gauti greitai ir jas pristatys į jūsų namus ar remonto dirbtuve. Dar patogu nes galima pasirinkti gauti siuntinį į atsiėmimo punktą. Šs būdas tinka tik tokioms automobilio dalims kurių galite palaukti nes kol prekės atkeliauja iš tiekėjo į parduotuvę ir tik tuomet išsiunčiamos jums. Dar vienas patogumas kuris palengvina įsigijimą – pirkimas išsimokėtinai.