dezes

Kaip naujokams pirkti pakavimo medžiagas?

dezesKetinate imtis savarankiškos veiklos ir nusprendėte, kad prekyba bus pats tas? Turėkite galvoje, kad ne tik prekių tiekėjams, bet ir pakavimo medžiagų pardavėjams teks atseikėti nemažas pinigų sumas. Trumpai tariant, jums bus reikalingos dėžės ar kažkokie specialūs siuntų vokai. Juos juks teks pirkti, o kainos yra skirtingos. Kokias pakavimo medžiagas rinktis ir neišleisti per daug pinigų – sužinosite žemiau.

Pakavimo medžiagų ir priemonių pardavėjai, kaip įprasta, yra linkę sumažinti kainas nuolatiniams pirkėjams. Tai liudija ir el. parduotuvėse matoma atskira skilti verslui. Ten dažnai nurodoma, kad perkant tam tikrus pakavimo medžiagų kiekius, galima tikėtis specialios procentinės nuolaidos. Kas jos nenori, ar ne? Bet, kiekvienas pardavėjas turi nubrėžęs tam tikras ribas.

Perkant pakavimo medžiagas, tokias kaip dėžes ar vokus, reikia įvertinti viską. Turite iš anksto paskaičiuoti kiek jums reikės tų pakavimo medžiagų tam tikram laiko tarpui. Tada žinosite kokio dydžio užsakymą reikės daryti. Bet, jeigu el. prekyba užsiimate pirmą kartą, tuomet su dideliais kiekiais nėra tikslo žaisti, nes galite prisidaryti bėdų.

Kokybiškos pakavimo medžiagos naujokams turėtų būti perkamos atsižvelgiant į veiklos periodiškumą. Trumpai tariant, jeigu tai verslo pradžią, patartina pakavimo medžiagų nepirkti metams į priekį. Kas žino – galbūt veikla nebeužsiimsite po pirmojo mėnesio. Tad, geriausia būtų jog bent preliminariai paskaičiuotumėte kokių ir kiek pakavimo medžiagų jums reikėtų vienam mėnesiui. Po pirmojo mėnesio galėsite jau daryti išvadas ir žiūrėti ar apsimoka pirkti daugiau ar ne.

Kalbant apie pakavimo medžiagų kainas, atminkite, kad jos skirtingos būna dėl kelių priežasčių. Bene svarbiausia – kokybė. Logiška, kad paprasto kartoninės dėžės yra brangesnės nei tos, kurios yra storesnės ir atlaikančios kelių dešimčių kilogramų krūvį. Tas pats liečia ir vokus.

Vokų atvejais, jų kaina skiriasi pagal dydžius ir dėl savybių. Matote, vieni vokai yra skirti paprastiems laiškams, o kiti – siuntoms. Brangesni vokai turi vidinę apsaugą su burbuline plėvele. Kai kurie netgi atsparūs lietui. Kaip bebūtų, čia jau patys turėsite spręsti kurios pakavimo medžiagos jums būtų geriausios.