Kaip išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą?

Daugelis moterų svajoja apie tobulą sužadėtuvių žiedą, todėl vyrams tenka svarbiu misija – išrinkti tinkamą žiedelį. Svarbu, kad ši dovana ne tik būtų išrinkta atsakingai ir su meile, bet ir puikiai tiktų pagal dydį ir savo formą.

Geriausia pagalbos kreiptis į profesionalus, kurie ne tik duos daugybę naudingų patarimų, bet ir padės išsirinkti labiausiai tinkamą variantą. Taip bus lengviau pasikliauti savimi, nes galutinai sprendimą reikės priimti būtent jums.

Žinoma sužadėtuvių žiedą galima rinktis ir kartu su savo mylimąja, tuomet pamatysite kokio stiliaus sužadėtuvių žiedai jai patinka. Be to, taip galėsite labai tiksliai sužinoti kokio dydžio žiedo jums reikia. Patartina apsilankyti ne viename juvelyrinių dirbinių salone, kur galėsite palyginti ne tik asortimento pasiūlą, kainas, bet ir jų grožį. Svarbiausia, nusprendus pasipiršti nereiktų sužadėtuvių žiedo pirkimo palikti paskutinei akimirkai. Rekomenduojama šį pirkinį planuoti bent prieš 3-4 mėnesius. Tuomet bus užtektinai laiko, jei jūsų sužadėtuvių žiedą reikės gaminti pagal užsakymą ar pakoreguoti pagal jums reikiamą dydį. Nerekomenduojama pirkti žiedo spontaniškai, nes jūsų nuomonė gali pasikeisti ir vėliau jis gali nebepatikti taip kaip pamačius jį pirmą kartą. Geriausia žiedą matuotis iš ryto arba dienos metu, nes vakare rankų pirštai gali būti patinę. Skirkite pakankamai laiko juvelyriniame salone, nesvarbu jei ten tektų praleisti ir kelias valandas.

Pasikliaukite savo skoniu ir nemėginkite mėgdžioti kitų, nes tai kas tobulai atrodo ir tinka, kitiems nebūtinai gali tikti ir patikti jūsų išrinktajai.

Galima tikrai išsirinkti sau labiausiai tinkantį variantą, su pačiais įvairiausiais akmenimis: cirkoniu, rubinu, granatu, perlu, smaragdu ar jau tradiciniu tapusiu sužadėtuvių simboliu – deimantu.