Kaip gabenti siuntas šventiniu laikotarpiu?

Šventinis laikotarpis, likus maždaug mėnesiui iki didžiųjų metų švenčių, pasiveja mus kiekvienais metais. Ir jam atėjus nereikia tikėtis, kad šįkart bus kitaip. Tačiau masiniai žmonių srautai užplūstantys prekybos centrus ir įvairias parduotuves paskutinėmis prieššventinėmis dienomis parodo, kad tikriausiai tikimasi, jog šiemet taip nebus.

Deja, kasmet daugybė žmonių parduotuves lanko paskutinę minutę, tą patį galima pasakyti ir apie siuntas. Šventiniu laikotarpiu siuntų tarnybas ir kitus vežėjus tiesiog užgriūna užsakymų lavina. Nenuostabu, kad padidėjusius užsakymų srautus ne visuomet įmanoma paskirstyti taip, kad tiek siuntėjas, tiek gavėjas būtų patenkintas.

Kalbant apie tarptautines siuntas, šventinių dovanų siuntimu, priklausomai nuo to, į kurią šalį siunta keliauja, reikėtų pasirūpinti gerokai prieš mėnesį. O siunčiant dovanas už Atlanto ar į Tolimuosius Rytus – ir dar anksčiau. Tuomet būsite tikri, kad dovana tikrai pasieks adresatą dar iki švenčių. Ypatingai aktualu tuomet, kai dovanos užsakomos ar siunčiamos vaikams, kurie savo išsvajotos dovanos tikisi būtent Kūčių vakarą ar Kalėdų rytą.

Tačiau siuntų siuntimas ne mažiau svarbus ir šalies viduje, o šventiniu laikotarpiu bet kokie  pervežimai Lietuvoje taip pat tarsi sustingsta. Tiesa, taip tik atrodo tiems, kurie laukia savo siuntinių, o šį darbą dirbantys dažnai darbuojasi gerokai daugiau valandų nei įprastai. Be to, ne paslaptis, kad ir žmogiškųjų resursų būna priimama papildomai tam, kad siuntos maksimaliai būtų įvykdytos laiku.

Patyrusios bendrovės kasmet analizuoja praėjusių metų rodiklius, atlieka naujas prognozes ir dažniausiai laimi tos, kurių prognozės pesimistiškesnės nei praėjusių laikotarpių. Įvertinamos vėlavimo galimybės ir terminai, ieškoma būdų tam išspręsti. Tiesa tokia, kad paslaugų poreikis kasmet auga ir tik gerai pasiruošusios pervežimų bendrovės švenčia sėkmę kartu su patenkintais klientais.