seo paslaugos

Kada SEO paslaugos būna itin brangios?

seo paslaugosPigiai kainuojančios SEO paslaugos tikrai neturėtų jūsų suvilioti, nes didelė tikimybė, kad tokias paslaugas siūlantis specialistas yra mėgėjas. Įprasta, kad daug mažesnes paslaugų kainas siūlantys SEO specialistai dažniausiai dirba tokiais metodai, kurie jiems yra lengvesni, tačiau jie numoja ranka į tai, kad kai kurie iš tų metodų yra nelegalūs t.y. jų naudoti nevalia. Mėgėjai dažniausiai ir dirba pasitelkdami lengviausius, bet ne itin švarius metodus optimizacijos darbų atlikimo metu. Profesionalių specialistų paslaugos yra kiek brangesnės todėl, kad jie dirba pagal visus standartus, todėl ateityje nebūna jokių nesklandumų dėl krintančių pozicijų paieškos sistemų rezultatuose.

Jeigu jūs ketinate užsisakyti SEO paslaugas iš kažkokio specialisto, tai tikrai neturėtumėte rinktis mėgėjiškų ir vos kelias dešimtis eurų kainuojančių paslaugų. Paslaugų įkainis visuomet yra nustatomas atsižvelgiant į kiekvieną tinklapį. Tai reiškia, kad kiekvienas tinklapio savininkas už SEO paslaugas moka skirtingą sumą. Taip yra dėl to, kad vieni tinklapiai reikalauja didesnio dėmesio, o kiti – mažesnio. Pavyzdžiui, kainai įtaką daro tinklapio srities konkurencija. Įprasta, kas finansų puslapius paieškos sistemose į pirmąsias vietas iškelti yra be galo sunku, todėl logiška, kad tokių tinklapių savininkai moka milžiniškas sumas. Štai, tos svetainės, kurios nepasižymi aukšta konkurencija, paieškos sistemų rezultatuose į pirmas vietas išsikelia gerokai lengviau, todėl logiška, kad už tokių tinklapių optimizavimą mokamos mažesnės sumos.

Jeigu jus domitės tinklapio optimizacijos galimybėmis, tai pirmiau jums reikėtų įvertinti savo tinklapio konkurenciją. Jeigu ji nėra didelė, tai už optimizacijos darbus mokėsite mažiau. Bet, jeigu konkurencija yra milžiniška, tai iš anksto turėtumėte pasiruošti mokėti nemažas sumas, nebent kreipsitės į mėgėjus.

Mėgėjiškos paslaugos yra naudingos tik trumpam laikui, nes po ilgesnio laiko tarpo tinklapis praranda pozicijas dėl atsinaujinančių paieškos sistemų algoritmų. Mėgėjai darbus atlieka taip, kad tie algoritmai užfiksuoja, jog tinklapis kyla visai dėl nepagrįstų priežasčių, algoritmai mato kada kilimas yra dirbtinis, o kada ne. Tad, jeigu norite kokybiškos optimizacijos, tai rinkitės tik profesionalų paslaugas arba mėgėjišką optimizaciją atlikite patys.