Ką reikia žinoti renkantis stumdomus vartus?

Renkantis stumdomus vartus reiktų įvertinti kiek vietos turite jų įrengimui. Jei jūsų teritorija yra nedidelė, tai stumdomų vartų pasirinkimas – tikrai geras sprendimas. Jie yra gražūs, puikiai priderinami tiek prie kiemo landšafto, tiek prie namo fasado.

Tokie vartai harmoningai įsilies į aplinką ir neatrodys gremėzdiškai. Stumdomi vartai yra plačiai paplitę tiek privačių namų, tiek pramoninėse teritorijose, nes jų atidarymas nereikalauja papildomos vietos eksploatavimui. Jie veikia gana paprastai, kai vartų automatika pagrindinį vartų rėmą stumdo į vieną šoną uždarant ir į kitą šoną, juos atidarant. Taip atlaisvinamas pravažiavimas automobiliui.

Tam, kad įsirengti tokio tipo vartus, nereikia įrenginėti apatinio bėgio, todėl važiuojant automobiliu nėra jokios kliūties. O mašiną galėsite statyti iškart prie vartų, nebijodami, kad vartai gali jį kliudyti ir apgadinti.

Tačiau įsirenginėjant stumdomus vartus, reiktų numatyti, kad vartų konstrukcija turi būti dvigubai ilgesnė nei pravažiavimas. Patį vartų eksploatavimo laiką pailgina ir tai, kad jie gali būti montuojami nepriklausomai nuo tvoros stulpų ar perimetro. Jie gali būti tiek standartiniai, tiek pagaminti pagal individualius išmatavimus. Pagaminti iš vienos arba dviejų dalių. Jų konstrukcija dažnai kabinama ant specialios gembės, kuri leidžia jiems judėti nepaliečiant žemės. Taip pat labai svarbu ant kokio pamato jie bus įrengiami, nes jis turėtų atitikti vartų plotį, kryptį ir atlaikyti jų svorį. Taip pat galima rinktis ir jų spalvą, derinant ją prie esamo eksterjero arba atvirkščiai paverčiant vartus ypatingu kiemo akcentu.

Visa vartų automatika gali būti estetiškai paslėpta stulpe, taip ji papildomai yra apsaugoma nuo mechaninių pažeidimų ar aplinkos poveikio.

Su tokiais vartais jūsų kiemas atrodys estetiškai ir harmoningai, o jūs ilgus metus galėsite mėgautis funkcionaliu, moderniu ir praktišku įvažiavimu.