Gydomojo masažo privalumai

Gydomieji masažai, priešingai nei atpalaiduojantys, dažniausiai atliekami ne kliento malonumui ar nuotaikai pagerinti, o sveikatos būklei atstatyti. Tai masažai, kuriuos renkasi arba jie būna skiriami žmonėms, turintiems tam tikrų negalavimų. O užsiimantiems intensyviu sportu gydomasis masažas yra neatskiriama gyvenimo dalis.
Tai labai senas gydymo būdas, padedantis atstatyti tam tikras fizines kūno funkcijas po sporto, o taip ir po traumų ar operacijų. Žinoma ir tais atvejais, kuomet kamuoja nugaros, sąnarių skausmai, esant raumenų įtampai ar sąnarių sąstingiui.
Tačiau šis masažas nebūtinai reikalingas tik sergančiam, bet ir savo sveikata besirūpinantiems sveikiems žmonėms. Be abejonės, kaip ir kitokio pobūdžio masažai, gydomasis masažas taip pat mažina nuovargį ir stresą, gerina nuotaiką ir bendrą savijautą. Gydomieji masažai turi daugybę privalumų, o vienas iš jų – itin svarbi sveikatos stiprinimo priemonė. Deja, tačiau kol esame sveiki, apie daugelį priemonių tiesiog negalvojame. Arba klaidingai manome, kad jos skirtos tik turintiems problemų.
Gydomasis masažas Vilniuje atliekamas visiems, kiekvienam individualiai pritaikant jo poreikius geriausiai atitinkančias priemones ir metodus. Todėl baimintis ar nerimauti tikrai nėra dėl ko. Gydomasis masažas gali būti atliekamas nugarai ar pečių juostai, kojų ar rankų galūnėms arba net visam kūnui. Visų šių masažų esmė – malšinti skausmą, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, gerinti kraujotaką.
Tačiau kiekvienos iš šių sričių funkcijos tuo pačiu yra ir skirtingos, todėl tinkamai pritaikius, masažus pakanka atlikti tik tam tikrai sričiai. Nepaisant to, kiekvieno jų privalumas toks, kad būklė gerinama kompleksiškai. Tarkime, pečių juostos masažo metu ne tik atpalaiduojami įsitempę raumenys, tačiau gerinama ir kraujotaka, atpalaiduojama nervinė sistema. Taip pat ir nugaros masažas yra susijęs su daugelio funkcijų gerinimu, kuris labai susijęs su bendra viso organizmo būkle.