greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu: nuo vasaros geresnėmis sąlygomis!

greitieji kreditai internetuItin pigių paskolų tikėtis turėtų kiekvienas vartotojas, nes tikėtina, kad vasaros metu daugelis kreditų bendrovių tiesiog nuleis metinę palūkanų normą, o taip pat galbūt padidės ir paskolų limitai. Tokios tikimybės skaičiuojamos darant prielaidą, jog kreditų bendrovėms bus apribotos reklamavimosi galimybės – jos nebegalės rinktis Google Adwords reklamą, jeigu jos nenustatys ilgesnio skolinimosi termino ir nesumažins palūkanų. Daugelis kalba, kad toks apribojimas iš esmės turėtų pakeisti visą situaciją, nes tos blogiausios trumpalaikės paskolos tiesiog išnyks. Jau ir dabar greitieji kreditai internetu yra pasirenkami jau labiau atkreipiant dėmesį į kredito teikėjų siūlomas sąlygas – žmonės skolinasi šiek tiek atsakingiau, nes pastarosios viešos istorijos rodo, kad geriau jau sugaišti keletą minučių ilgiau renkantis geriausią paskolos pasiūlymą, nei paskui krimstis dėl turimų įsiskolinimų.

Greitųjų kreditų teikėjai dabar jau ruošia planus kaip pakeisti reklamos strategiją ir ne paslaptis, kad ko gero jie pereis prie tiesioginės reklamos, kuria siekiama, jog reklamuotojai atvestų būtent klientus, o ne lankytojus į svetaines. Spėjama, kad didesnes pajamas gaus tie, kurie dirba su tarpininkavimu t.y. gauna komisinius už atvestus klientus. Pagal svetainėje www.kreditui.lt/greitieji-kreditai-internetu pateikiamą informaciją, spėjama, kad greitųjų kreditų bendrovėms bus daugiau išlaidų pritraukiant naujus klientus, nes komisiniai įprastai yra ganėtinai nemaži.

Kas liečia klientus, tai jiems tiesiog reikėtų trinti rankomis – tie kurie planuoja artimiausiu metu skolintis, bus nemažai galimybių kreditą internetu gauti vos ne per pus mažesnėmis palūkanomis. Paskolų terminai ir taip su laiku ilgėja, todėl tikimasi, kad kreditų bendrovės jau artimiausiomis dienomis po truputį pradės atsisakinėti trumpalaikių paskolų. Tos trumpo laikotarpio paskolos ir taip yra žalingos vartotojams, jie rečiau renkasi tokius kreditus, todėl nemaža tikimybė, kad trumpalaikių kreditų greitu metu visai nebeliks. Jeigu jūs laukiate geresnių paskolos sąlygų, tai tikrai turėtumėte išlaukti iki vasaros pradžios, nes būtent tada prasideda ir įvairiausios akcijos. Kredito bendrovių skaičius auga, todėl net ir dėl konkurencijos visos sąlygos turėtų keistis vartotojų naudai. Žinoma, tai nereiškia, kad pasiūlymų nereikia analizuoti – juos rinktis būtina kruopščiai.