dideles geliu puokstes

Gėlių puokštėmis džiaugsitės ilgiau, jei…

Gavote dovanų žavingų gėlių puokštę ir norite jomis džiaugtis kaip įmanoma ilgiau? Tai tikrai yra įmanoma, tereikia imtis tam tikrų priemonių. Taigi, kas gali užtikrinti, kad dovanotomis gėlėmis džiaugsitės ilgai?

Jei norite, kad didelės gėlių puokštės dar ilgai puoštų jūsų namus, išbandykite štai tokią gudrybę: užpurkškite šiek tiek plaukų lako ant apatinės žiedlapių pusės – žiedai išsilaikys kur kas ilgiau.

Aspirinas – puikus pagalbininkas ne tik tuomet, kai jums  skauda galvą, bet ir tada, kai norite ilgiau džiaugtis puikiomis gėlėmis. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik įmesti į vandenį sumaltą aspirino tabletę. Beje, nepamirškite jo pakeisti kas keletą dienų.

Vis garsiau ir garsiau kalbama apie tai, kokią didelę žalą mūsų organizmui gali padaryti saldūs gazuoti gėrimai. Vis dėlto, jei naudosime juos sumaniai, galime turėti ir tam tikros naudos. Pavyzdžiui, ar žinojote, jog jei įpilsite pusę puodelio saldaus gazuoto gėrimo į vazą, kurioje yra gėlių puokštė, žiedai jus džiugins kur kas ilgiau. Tokią teigiamą naudą atneš saldžiame gėrime esantis cukrus. Beje, tokio jūsų pasirinkimo nauda yra ne tik praktinė, bet ir estetinė: jei saldus gėrimas bus spalvotas (o tokie jie dažniausiai ir yra), tokiu atveju jis nudažys vandenį ir jis atrodys ypač dekoratyviai.

Gėlių puokšte džiaugsitės kur kas ilgiau ir tuo atveju, jei parinksite tinkamą vietą jos laikymui. Nelaikykite gėlių puokštės ten, kur ją  galėtų pasiekti tiesioginiai saulės spinduliai, dūmai, skersvėjis, o taip pat arti šildymo įrenginių. Jei užsakote gėlių pristatymas Druskininkuose, įsitikinkite, ar gėles pristatydami apsaugo nuo šalčio, vėjo ir kito aplinkos poveikio.

Dabar – ruduo, o šiuo metų laiku puikiai žydi astros… Jei nusprendėte patys nusiskinti ir pasimerkti šių gėlių, nepamirškite nuskabyti apatinių lapų – tokiu atveju gėlės ilgiau išliks šviežios. Na,  o jei,  savo namus nusprendėte  papuošti jurginais, tokiu atveju, nuplikykite jų  stiebus verdančiu vandeniu – gėlės ilgiau išlaikys puikią išvaizdą. 

Taigi, jei jums bus padovanota šimtus kainuojanti puokštė, kuris grožiui nusakyti trūksta žodžių, dar tikrai nereiškia, kad jis bus trumpalaikis. Priešingai, tereikia tik trupučio jūsų pastangų ir  gėlėmis galėsite džiaugtis labai ilgai.