Miškų supirkimas

Gavote mišką dovanų? Išspręskite svarbiausią klausimą

Dovanos ne tik reiškia įvertinimą ar sukelia daug džiaugsmo, bet dažnu atveju ir kviečia prisiimti  atsakomybę; surasti atsakymus į tam tikrus klausimus. Ne išimtis yra ir miškas: jei gavote tokią dovaną, tai būtina atsakyti į klausimą, ką ruošiatės daryti toliau: pasiliksite sau, o galbūt parduosite? Labai dažnai žmonėms būna sudėtinga surasti atsakymą į šį klausimą. Na, o, kad būtų lengviau tai padaryti, siūlome atkreipti dėmesį į tam tikras aplinkybes.

Mišką verta pasilikti, jei…

Vienas iš atvejų, rodančių, kad jums iš tiesų verta pasilikti mišką, yra šis: jei vaikščiojimas po mišką yra viena maloniausių užsiėmimų, o miško aromatas – mėgstamiausias, tokiu atveju, iš tiesų verta pasilikti šią dovaną, turėdami mišką, galėsite mėgautis  sveikatai ypač naudingais pasivaikščiojimais bet kuriuo sau patogiu metu. Dar daugiau, tai ypač praturtins jūsų kasdienybę, o reguliarūs pasivaikščiojimai gali netgi pagerinti sveikatos būklę. Mišką verta pasilikti sau ir tuo atveju, jei jau seniai turite svajonę įrengti kaimo turizmo sodybą – tikėtina, kad  miškas, kurį gavote dovanų, puikiai tiks šiam tikslui. Jį verta pasilikti ir tuo atveju, jei mintis apie nuolatinę jo priežiūrą jūsų ne tik negąsdina, o ir kelia malonumą.

Mišką verta parduoti, jei…

Kaip matyti, identifikuoti atvejus, kuomet iš tiesų verta pasilikti sau šią vertingą dovaną, yra nesunku. Tačiau lygiai taip pat nesunku pastebėti ir situacija, kuomet pardavimas tampa  pačiu geriausiu pasirinkimu. Jei manote, kad miško priežiūra bus sunkiai įveikiamas dalykas, o taip pat manote, kad bus sunku rasti laiko šiai veiklai, tokiu iš tiesų verta pagalvoti apie objekto pardavimą. Tačiau ir tai dar ne viskas: pardavimas gali tapti puikia išeitimi ir tuomet, jei miškas bei jo teikiami privalumai jums neatrodo didelė vertybė, nekelia susižavėjimo bei susidomėjimo. Jei neplanuojate miško paversti rekreacine, daug naudos teikiančia zona, tai taip pat gali rodyti, jog verta jį parduoti – leiskite kitiems žmonėms įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Na, o kol kas belieka tik pridurti, jei iš tiesų nuspręsite parduoti šį objektą, miško supirkimas miskusupirkimas.lt padės jums sutaupyti nemažai laiko.