Garažo vartų automatika

Automatiniai garažo vartai yra tokių klientų pasirinkimas, kurie nori ekonomiškai išnaudoti vietą garaže ir už jo ribų. Automatika vartams leidžia saugiai ir efektyviai naudotis pakeliamais vartais neišlipant iš mašinos.

Ribota erdvė sukelia daugybę sunkumų renkantis įrangą. Svarbu, kad garažo vartų automatika būtų kompaktiška ir neužimtų daug vietos.

Reikia atsižvelgti ne tik į prekės ženklą, veikimo intensyvumas laikomas svarbiu kriterijumi. Galų gale garažo vartų automatikos komplektą galima įdiegti tiek nuosavo namo privačiame garaže, tiek daugiaaukščių pastatų automobilių stovėjimo aikštelėse, biuruose, verslo centruose.

Garažų automatikos pasirinkimo parametrai, kuriais vadovaujasi specialistai yra šie:

Prekės ženklo kaina;

Durų plotas, aukštis ir svoris;

Dizainas ir kokybė;

Pavaros tipas ir variklio galia;

Automatikos valdymo būdas.

Vartotojui labai svarbu žinoti:

Montuojant vartų automatiką, būtina vartus subalansuoti, Norėdami saugiai naudoti konstrukciją ir išsaugoti jos funkcionalumą, prieš montavimo darbus turite patikrinti, ar niekas netrukdo atidaryti ir uždaryti vartus, patikrinti ar nėra trinties. Kuo daugiau papildomų apkrovų (vartų svoris, vėjo apkrova, varčios apledėjimo galimybė, pačių vartų kokybė), tuo mažesnis gali būti leistinas durų varčios plotas.

Jei planuojate ilgą kelionę ir vartų ilgai nenaudosite, išimkite pavaros akumuliatorių, kad išvengtumėte kenksmingų medžiagų nutekėjimo.

Patys rinkdamiesi vartų automatika, matote tik prekės ženklo pavadinimą, durų, kurioms tinka konkretus modelis, plotą ir aukštį bei jo kainą. Tada įvertinkite savo vartų svorį ir aukštį ir rasite pelningiausią jums variantą.

Vartų automatika nėra parduodama įprastame prekybos centre, todėl tie, kuriems reikia šio produkto ir kurie labai nenori suprasti vartų automatikos subtilybių, yra alternatyvus pasiūlymas – galite tiesiog paskambinti įmonėms siūlančioms automatiką vartams, aprašykite savo vartus ir būtinas jų veikimo sąlygas, kad būtų pasiūlytas jums tinkamiausias sprendimas.