fiskars

Fiskars gaminiai virtuvei: kai kokybė pranoksta kainą

fiskarsŠios firmos veiklos šaknys siekia 1649 metus, kai viename mažame Suomijos miestelyje buvo atidaryta pirmoji gamykla. Šiandien įmonės padaliniai išsibarstę daugiau nei dvidešimtyje įvairių šalių skirtinguose žemynuose, o gaminama produkcija yra vertinama net įnoringiausių kokybės atžvilgiu klientų. 1967-tieji metai – dar viena žymi data įmonės istorijoje: buvo pagamintos…žirklės. Aišku, ir iki tol žirklės buvo sėkmingai naudojamos pramonėje bei buityje, tačiau šios žirklės buvo ypatingos – pirmosios, kurios turėjo plastikinę rankeną. Jos buvo oranžinės spalvos. Pastaroji ir tapo prekinio ženklo firmine spalva. Na, po kelinto pateikto istorinio fakto supratote, jog kalbame apie Fiskars – vieną žinomiausių sodo, daržo bei virtuvės reikmenų gamintoją?

Jei, praeidami pro namų apyvokos skyrių prekybos centre ar užsukę į internetinę parduotuvę, atmetate Fiskars kaip netinkamą sau dėl aukštos kainos, derėtų dar kartą persvarstyti prioritetus: ar perkate įrankį vienam kartui ar norite juo naudotis daugybę metų? Būtent tokia ir galėtų būti Fiskars misija: suteikti klientui galimybę naudotis moderniausia produkcija, ilgai išlaikančia savo pirmines savybes. Oranžinėmis detalėmis puoštus įrankius į savo virtuvę noriai įsileidžia profesionalus virtuvės šefas, jais džiaugiasi ir eilinė namų šeiminkė. Įvairių rūšių peiliai, peilių galąstuvai, skustukai, mentelės, samčiai ar net sieteliai arbatai – visi virtuvės įrankiai, pradedant naudojamais kasdien ir baigiant turinčiais itin specifinę paskirtį, idealiai atlieka savo funkciją ir maksimaliai palengvina buities darbus. Fiskars virtuvės (o taip pat sodo ir daržo) įrankiai gali būti įsigyjami ne tik savo reikmėms – gavę tokią dovaną apsidžiaugtų kiekvienas.

Etiketė su kaina, padėta prie šio prekinio ženklo gaminio, iš pradžių atrodo tik didelis skaičius. Natūraliai kyla klausimas, galbūt labiau apsimoka pirkti greta padėtą pigesnį analogišką kitos firmos gaminį? Tačiau būtina atsižvelgti į faktą, jog Fiskars, kurio tikslas – patenkintas vartotojas, net menkiausio įrankio gamybai skiria ypatingą dėmesį, kas užtikrina aukštą kokybę bei ilgaamžiškumą. Kiekvienas šios firmos prekei įsigyti išleistas euras atsipirks, vos tik pradėjus įrankį naudoti. Vis dar svarstantys, ar kokybė nėra per brangi, gali pasinaudoti dažnai siūlomomis akcijomis, kurių metu įmanoma „pagauti“ itin patrauklią kainą.