elektroninių parduotuvių kūrimas kaina

Elektroninių parduotuvių kūrimo kaina: apie mitus ir tikrovę

Elektroninių parduotuvių kaina – visuomet tik standartinė

Tiesa tai ar ne? Iš tiesų galima rasti elektroninių parduotuvių kūrėjų, kurie taiko standartines pasiūlymų kainas, tačiau net ir tokiu atveju nereikėtų tikėtis, kad nebus kainų pokyčių. Dažniausiai standartinės kainos yra siūlomos už standartinius sprendimus, tačiau ne paslaptis ir tai, kad neretai norisi nuo jų nukrypti ir vienas detales pakeisti kitomis. Savaime suprantama, dėl to gali pasikeisti ir kaina.elektroninių parduotuvių kūrimas kaina

Nesvarbu per kiek laiko būtų įgyvendintas projektas, kaina visuomet bus ta pati

Šio teiginio traktuoti kaip tiesos nebūtų galima, kadangi viskas labai paprasta: visų pirma, elektroninių parduotuvių kūrimas kaina dažnai priklauso nuo sugaišto laiko (tuo atveju, jei yra taikomas valandinis įkainis). Kita priežastis – pasitaiko atvejų, kuomet pageidaujama, kad internetinė parduotuvė būtų sukurta skubos tvarka. Tokiu atveju teks  mokėti daugiau.

Visų elektroninių parduotuvių kūrėjų įkainis – vienodas

Mitas tai ar tiesa? Bet kokiu atveju, tai patikrinti iš tiesų nesunku. Pasidomėjus įkainiais matyti, kad jie iš tiesų skiriasi, tačiau skirtumai labai nedideli. Taigi, apibendrinant reikėtų sakyti, kad šis teiginys yra nei teisingas, nei klaidingas: kainos skiriasi, tačiau nedaug ir tik nuo jūsų pačių priklauso, kurį elektroninių parduotuvių kūrėją pasirinksite.

Jei norėsiu elektroninės parduotuvės pokyčių, tokiu atveju man neteks už tai mokėti papildomai

Šis teiginys – mitas, kadangi kiekvienas elektroninės parduotuvės atnaujinimas pareikalaus  išlaidų. Jų nebus tik tuo atveju, jei atnaujinimo darbus atliksite patys. Tačiau kur kas geresnis sprendimas yra kreiptis į profesionalus, kurie ir kūrė elektroninę parduotuvę.

Elektroninių parduotuvių kūrimo kaina niekada nėra taikomos akcijos

Tai – mitas, nes praktika rodo, kad elektroninių parduotuvių kūrėjai (tiek laisvai samdomi specialistai, tiek įmonės), yra linkę taikyti akcija šiai paslaugai.

Elektroninių parduotuvių kūrimas nėra ta paslauga, už kurią būtų galima atsiskaityti išsimokėtinai

Mitas. Iš tiesų, tiek laisvai samdomi darbuotojai, tiek įmonės yra linkę sudaryti patraukliausias atsiskaitymo sąlygas.

Tai – tik dalis mitų ir teisingų teiginių, kuriuos galima pasakyti kalbant apie elektroninių parduotuvių kūrimo kainą.