toyota prius

Ekonomiški Toyota automobiliai

Automobiliams vis populiarėjant, jie tampa vis dažniau naudojami. Šiais laikais automobilis daugeliui yra neatsiejama gyvenimo dalis. Be jo sunku ir įsivaizduoti savo dieną. Tai rodo, jog automobiliais nuvažiuojame itin daug. O kadangi važinėjimas automobiliu nėra nemokamas, todėl tenka rinktis ekonomiškesnius, mažesnes kuro sąnaudas turinčius automobilius. Tokie automobiliai vis labiau populiarėjant, nes dauguma žmonių gyvena miestuose ir jiems kiekvieną dieną reiki važiuoti į darbovietę ar kitais reikalais. Maži automobiliai yra ir ekonomiški ir kompaktiški. Juos lengviau priparkuoti, nes jie nereikalauja daug vietos. Tiesa, nebūtinai tik maži automobiliai yra ekonomiški. Pakalbėkite, apie Toyota modelius, kuriuos verta rinktis dažnai važinėjant ir stengiantis tai daryti taupiai.

                  Turbūt ekonomiškiausias, tai yra, mažiausias kuro sąnaudas turintis Toyota automobilis yra garsusis Toyota Prius. Turbūt nerasime europiečio, nežinančio, kas yra Prius. Tai itin populiarus hibridinis automobilis, pradėtas gaminti dar praeitame šimtmetyje. Pelnęs ne vieną apdovanojimą šis automobilis greitai pagarsėjo ir yra gaminamas iki šiol. Su Toyota Prius automobiliu net važiuodami kamščiuose sunaudosite tik apie 4 litrus kuro šimtui kilometrų. Štai čia ir pasimato visi hibridinio automobilio privalumai. Toks automobilis naudoja daugiausiai stabdymo metu išsiskiriančią energiją, kurią paverčia elektra, varančią jūsų automobilį. Verta žinoti, jog šis automobilis visoje Europoje vertinamas labai teigiamai. Vienintelis jo minusas – tai išvaizda, kuri, toli gražu, ne kiekvienam patiks. Na bet tai skonio reikalas.

                  Iš mažų Toyota automobilių galima rinktis ir Toyota Aygo ar net Toyota Yaris. Visi šie automobiliai yra skirti daugiausiai važiuoti mieste, kur reikia manevringumo, kompaktiškumo ir mažų kuro sąnaudų. Į tokius automobilius, nors ir nepasikrausite daug daiktų, tačiau daug važinėjant tikrai pajusite nedideles kuro sąnaudas. Taigi, jei prioritetas jums nėra ilgos kelionės ir svarbu tik įveikti nedidelius atstumus iš taško A į tašką B, tiek Toyota Prius tiek Toyota Aygo bus puikus pasirinkimas.

                  Ar verta rinktis hibridinį Toyota Prius? Tikrai taip. Žinoma, pradžioje teks išleisti gerokai didesnę sumą pinigų, norint įsigyti tokį automobilį (jei lyginame su ne hibridais), tačiau mažos kuro sąnaudos tikrai bus jaučiamos ir galėsite važinėti net didesnius atstumus, nesijaudindami dėl sunaudojamo kuro kiekio ir kuro kainų.