dronai

Dronai: kokius įrenginius pirkti dovanojimui?

dronaiIeškodami dovanos kažkuriam artimam žmogui nepamirškite, kad ji turi atitikti jo lūkesčius, tad šiuo atveju, geriausia būtų internete pasidomėti specialiomis dovanų idėjų svetainėmis, kuriose pateikiami įvairiausi pasiūlymai. Jeigu jūs esate eiliniai tėvai, kurie panikuoja nežinodami ką parinkti vaikams, tai turėkite galvoje, kad net ir itin maži vaikai mėgsta išmaniąsias technologijas. Paprasčiausiai, dairykitės į tokius įrenginius kaip – dronai, išmanieji laikrodžiai, telefonai ir t.t. Toks pasirinkimas visuomet padeda išvengti įvairiausių nesklandumų. Bet, reikia žinoti, kad tokie įrenginiai nėra vieni pigiausių. Priešingai – kai kurie gali būti ir itin brangūs. Jeigu galvojate ką būtų galima padovanoti berniukui, paaugliui ar kiek vyresniam sūnui, tai pirmiausia siūloma pradėti nuo dronų.

Dronai šiuo metu siūlomi skirtingomis kainomis, nes įprasta, kad vieni įrenginiai yra labiau pažengę, o kiti yra žymiai paprastesni. Pavyzdžiui, profesionalūs dronai gali pareikalauti ir keturženklio biudžeto. Tokie įrenginiai dažniausiai perkami tam tikroms veikloms vykdyti – fotografavimui, filmavimui ir t.t. Jeigu turite nemažą dovanų biudžetą, tai dronų pasirinkimas galbūt bus vienas geriausių. Internete galite rasti daug pasiūlymų, bet aišku – kiekvieną jų reikia tinkamai išnagrinėti. Kai kurie dronai yra be galo pigūs todėl, kad jie nėra itin kokybiški. Tai dažniausiai būna kiniški gaminiai, kurie nepasižymi dideliu funkcionalumu. Perkant dronus, visuomet reikia atidžiai perskaityti aprašymus, nes kartais daug žmonių juos painioja su mini įrenginiais.

Dabar yra tokie mini dronai, kurie skirti tik skraidymui. Paprasčiau kalbant, tokie dronai negali filmuoti ar fotografuoti – jie neturi kamerų. Kameros mini dronuose nėra montuojamos todėl, kad tokiu atveju padidėtų įrenginio svoris ir pats aparatas negalėtų pakilti nuo žemės. Tokie dronai dažniau skirti šiaip norintiems praleisti laiką.

Kas liečia įprastus ir kokybiškus dronus, tai jie yra žymiai brangesni. Kai kurie gali kainuoti kelis šimtus eurų ar net daugiau. Tokie įrenginiai turi viską ko reikia – kameras, puikią vaizdo stabilizavimo sistemą, didelį valdymo nuotolį ir ilgiau laikančią bateriją. Tad, jeigu norite dovanoti puikią dovaną, tai pirkite iškart kiek brangesnį droną.