dedu.lt

Dedu.lt skelbimai – kokie jų privalumai?

dedu.ltIeškote portalų, kuriuos nereikėtų mokėti už skelbimų talpinimą? Portalas dedu.lt yra vienas tų tinklapių, kuris leidžia vartotojams talpinti neribotą skelbimų kiekį visiškai be jokių mokesčių! Šiame skelbimų tinklapyje rasite ne tik itin plačią lankytojų auditoriją – čia rasite potencialius prekių ar paslaugų pirkėjus, čia galite rasti įvairias kategorijas, kuriose skelbimus galite dėti be jokių apribojimų. Šio skelbimų tinklapio privalumų yra ne vienas, todėl jeigu ieškote geriausio reklamavimosi būdo prekių ar paslaugų pardavimui, tai turėtumėte pradėti būtent nuo šio portalo. Pagrindinis pliusas kaip ir aiškus – visi vartotojai skelbimus gali dėti be apribojimų, nemokamai.

Labiausiai reikėtų pabrėžti, jog šiame tinklapyje skelbimus talpinantys vartotojai užtrunka žymiai trumpiau kol įdeda savo pasiūlymą. Matote, šioje svetainėje nėra būtina registruotis – visus skelbimus galima pateikti anonimiškai, nurodant savo kontaktinę informaciją. Tiesa, dėl skelbimų talpinimo piktnaudžiauti nereikėtų, nes vis dėlto – administracija prižiūri, kad visi pasiūlymai būtų rodomi vienodai, tad vienam žmogui nevalia dėti kelis vienodus skelbimus šitaip siekiant didesnio dėmesio. Tokie skelbimai bus trinami, o jų autoriai gali būti blokuojami.

Nors šis skelbimų portalas ir leidžia dėti nemokamus skelbimus, reikėtų akcentuoti, jog čia nemaža nauda yra tiems, kurie nori parduoti tam tikrų kategorijų prekes ar paslaugas. Tinklapis yra suskirstytas į daugybę kategorijų, kurios vėlgi – perskirstomos į dar smulkesnes. Tokiu būdu vartotojai lengviau suras tai ko ieško. Itin smulkios kategorijos leis gauti būtent potencialius pirkėjus. Tokių smulkių kategorijų galite net nerasti didžiuosiuose skelbimų portaluose.

Kalbant apie kitus privalumus, būtina pabrėžti, kad skelbimų talpinimo laikas įprastai nėra apribotas. Tai reiškia, kad jeigu jūs įdedate skelbimą, tai jis ir lieka visam laikui, nebent patys kažkokią dieną sugalvotumėte tą skelbimą pašalinti iš tinklapio. Didžiuosiuose skelbimų portaluose to nėra, nes ten sumokamas mokestis už ribotą laiką. Pavyzdžiui, kai kuriuose mokamų skelbimų portaluose vieno skelbimo įdėjimas mėnesiui gali kainuoti netgi kelis ar dešimta eurų, o praėjus mėnesiui, vartotojas vėl turi mokėti pinigus. To nėra Dedu.lt portale, tad pasinaudokite šiais privalumais.