traktorius

Dažniausios traktorių naudojimo klaidos

traktoriusProfesionalus traktorius palengvina daugelį darbų, padeda siekti produktyvesnių rezultatų ir išsprendžia kasdienius rūpesčius. Tiesa, praktika rodo, kad daugelis žmonių nežino, kas yra tinkama traktorių eksploatacija. Dėl šios priežasties, sunkioji technika ne tik dažniau genda, bet ir negali dirbti visu pajėgumu. Jei domitės traktorių nuoma, rinkitės žinomą nuomos bendrovę, kuri patars visais technikos priežiūros ir eksploatacijos klausimais. Jei galvojate apie nuosavo traktoriaus įsigijimą, pasikalbėkite su šios srities profesionalais, kurie padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančią mašiną.

Tinkamas traktorius
Visų pirma, ieškodami traktoriaus, turite prisiminti, kad tarpusavyje mašinos skiriasi savo technine charakteristika ir tiesioginio naudojimo sritimis, todėl konkrečiam darbui reikalinga tam tikro modelio mašina. Visais atvejais siūlome rinktis žinomo gamintojo techniką, kuri užtikrins aukščiausią kokybę ir našius darbo rezultatus. Jei traktoriaus pasirinkimas jums kelia sunkumų, pasikalbėkite su žemės ūkio ar statybinės technikos nuomos bendrove, kuri patars dėl racionaliausio sprendimo jūsų atveju.

Profesionalus operatorius
Kita bėda – netinkami traktoriaus operatoriai. Primename, kad technikos valdymas reikalauja žinių ir įgūdžių, be to, net ir automatizuotos funkcijos reikalauja profesinių žinių. Iš tiesų, tinkamas traktoriaus valdymas turi tiesioginės įtakos darbo kokybei ir spartumui. Kad išvengtumėte minėtųjų bėdų, skirkite laiko pokalbiui su nuomos bendrovės konsultantais ar sunkiosios technikos pardavėjais, t. y. paprašykite, kad jums išsamiai paaiškintų, kaip dirbti su pasirinkto modelio mašina. Primename, kad daugelis nuomos bendrovių papildomai siūlo ir operatoriaus paslaugas – taip išvengiama bet kokių su traktoriaus eksploatacija susijusių rūpesčių.

Tepalai ir degalai
Daug problemų kelia ir netinkami tepalai ar nekokybiški degalai. Venkite pigių gaminių, kuriuos parduoda nežinomi pardavėjai – šis sprendimas gali gerokai sutrumpinti variklio tarnavimo laiką arba net sutrukdyti jo darbui. Deja, praktika rodo, kad dažnai nugali taupumas, todėl darbui parenkami neaiškios kokybės degalai. Specialistai vieningai sutinka, kad toks poelgis yra viena didžiausių bėdų, kurios nepataisomai sugadina ne tik patį variklį, bet ir atskiras jo dalis.

Techninis aptarnavimas ir remontas
Kad traktorius veiktų sklandžiai ir produktyviai, būtinas reguliarus techninis jo aptarnavimas. Visais atvejais laikykitės instrukcijų ir nesistenkite taupyti traktoriaus sąskaita. Laiku neatlikus techninio aptarnavimo, gali tekti spręsti rimtus, daug kainuojančius ir ilgai trunkančius remonto klausimus. Šiuo atveju kur kas naudingesnis sprendimas – traktorių nuoma. Jei rinksitės patikimą nuomos bendrovę, galėsite būti tikri, kad dirbsite su patikrintomis ir techniškai tvarkingomis mašinomis.