filmai online

Ar visur filmai online rodomi nelegaliai?

filmai onlineEsate iš tų, kurie nenori mokėti nė cento už filmų peržiūras? Dėl to ir nesilankote kino teatruose kai žinote, jog internete kai kuriuos kūrinius galėsite žiūrėti nemokamai? Tai nėra labai gerai, nes vis dėlto – žiūrėdami nelegalius filmus, rizikuojate prisidaryti problemų. Nors ko gero dar nebuvo nubaustas nei vienas lietuvis už piratinės produkcijos atsisiuntimą ar žiūrėjimą, vis tiek reikėtų būti atsargesniems, nes teisėsauga gali į namų duris pasibelsti bet kurią akimirką. Verta pabrėžti, kad dauguma filmų portalų yra nelegalūs, o pinigus jie gauna nemokėdami nė cento filmų kūrėjams. Tad, jeigu renkatės tokius portalus, vadinasi jūs niekaip nepalaikote kino pramonės.

Būtina žinoti, kad filmų kūrėjai daugiausia pinigų uždirba būtent iš gautų pajamų, surinktų iš kino teatrų. Tad, kuo daugiau žmonių žiūri filmus internete, o ne kino teatruose, tuo mažiau pajamų gauna filmų kūrėjai. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kai kurie filmai Lietuvoje platinami su galimybe juos legaliai žiūrėti internete. Pavyzdžiui, Tado Vidmanto juodoji komedija „Gautas iškvietimas 3“ buvo žiūrimas ir internetu, bet tam reikėjo mokėti mokestį. Sumokėjus kelis eurus, ji buvo galima žiūrėti į valias. Už didesnį mokestį buvo galima jį atsisiųsti į bet kurį įrenginį. Geriausia tai, kad pajamos tiesiogiai keliavo filmo kūrėjui.

Kas liečia nelegalių portalų pasirinkimą, verta atminti, kad bet tokiu atveju išlieka rizika būti sučiuptiems teisėsaugos. Galvojate, kaip jie gali jus susekti? Ko gero šansų nėra daug, tačiau labiausiai lengva susekti tuos, kurie moka nelegaliems portalams už peržiūras naudojantis bankininkystės sistemomis. Pagal tai galima sužinoti kas pirko narystę ir t.t. Žinoma, ar bus didelė tikimybė, jog bus sučiups – vargu.

Norint išvengti bėdų, patartina daugiau laiko skirti domėjimuisi alternatyvomis. Patikėkite, dabar filmus internetu galima žiūrėti ne tik nelegaliuose portaluose. Filmai online dabar rodomi net populiariausių televizijos kanalų platformose. Yra netgi specialios internetinis televizijos, per kurias galite žiūrėti norimus kūrinius. Aišku, galbūt asortimentas ir nebus didžiulis, bet tai bus puiki apsauga nuo galimo teisėsaugos dėmesio.