Ar sudėtinga pakeisti automobilio žibintus?

Kaip pakeisti priekinių žibintų lemputę. Laimei, dažnai lengva pakeisti priekinį žibintą. Daugumą šiuolaikinių halogeninių didelio intensyvumo iškrovimo (HID) arba šviesos diodų (LED) lempučių pakeisti paprasta. Juos laiko plonos vielos spaustukai arba besisukantys bajoneto tipo laikikliai. Juos galima greitai ištraukti iš už priekinių žibintų korpuso, atjungti nuo laidų ir pakeisti į veikiančią lemputę. Tačiau norėdami pakeisti priekinį žibintą, pirmiausia turite nustatyti jums reikalingos lemputės tipą. Pirmiausia reikia pažiūrėti į savininko automobilio vadovą.

Sugedusios priekinių žibintų lemputės keitimas.

Jei vadovo nėra, bet žinote savo automobilio markę, modelį ir metus, galite pasikonsultuoti su prekybininku automobilių dalių parduotuvėje arba pasiskaityti priekinių žibintų bukletą.

Kaip ištraukti lemputę.

Paprastai priekinių žibintų lemputę galite pasiekti tiesiog atidarę gaubtą ir nuėmę lempos jungtis priekinio žibinto korpuso gale. Kai kuriose transporto priemonėse priekinių ratų angose ​​esančios mažos atlenkiamos arba besisukančios plokštės gali suteikti daugiau aptarnavimo vietos. Tačiau kai kuriems sudėtingiems modeliams gali prireikti pašalinti įvairius apsauginius skydus, oro valytuvų korpusus ir net plovimo skysčio talpas, kad galėtumėte visiškai pasiekti ir galėtumėte pakeisti priekinį žibintą. Štai kodėl mes siūlome po ranka turėti porą mechaniko (arba latekso) pirštinių, žibintuvėlį, plokščią atsuktuvą, nedidelę lizdų dėžutę ir porą adatinių replių. Senoviniai kvadratiniai arba apskriti sandariųjų šviesų priekiniai žibintai yra skirtingi ir didesni, tačiau juos labai lengva pakeisti. Paprastai juos išlaiko plonas metalinis žiedas, įsuktas į lempos korpuso mazgą. Atraminio žiedo varžtus lengva atsukti iš automobilio priekio. Tačiau kartais pirmiausia reikia nuimti kitą ryškią priekinę dalį. Po gaubtu esantis laidų kištukas, esantis lempos gale, įjungiamas ir išjungiamas nuo varinių lempos gnybtų. Ir jūsų priekiniai žibintai pakeisti.