parduodame imones

Ar daug kainuoja naujos įmonės registravimas?

parduodame imonesIeškote kas galėtų pagelbėti su įmonės registravimu? Jums derėtų pasidomėti ne tik registravimo, bet ir įsigijimo galimybėmis. Paprastai kalbant, daugelis verslo naujokų praleidžia nemažai progų sutaupyti veiklos įteisinimo metu. Reikia tik detaliau apžvelgti visas siūlomas paslaugas, kurias teikia tam tikri paslaugų teikėjai. Jie šiuo metu gali pasiūlyti net ik įmonių registravimo paslaugas, bet taip pat gali parduoti jau registruotas įmones už ypač palankias kainas. Jos nurodomos jų interneto svetainėse. Tad, jeigu galvojate kokiu būdu pavyktų sutaupyti pinigų, tiesiog patariama apžvelgti šių paslaugų tiekėjų siūlomus privalumus.

Dažniausiai į šiuos paslaugų teikėjus kreipiamasi dėl kelių priežasčių. Viena jų – pigesnis įmonės registravimas. Šie paslaugų teikėjai gali pasiūlyti galimybę sutaupyti registruojant ne tik UAB, bet ir kitų rūšių įmones. Jie gali apeiti tam tikras įstatymų spragas ir registruoti įmones mažesnėmis kainomis. Aišku, tos spragos nėra kažkokios nežinomos – kalba eina apie įstatinio kapitalo formavimas bei registracijos adresą. Jeigu kreiptumėtės į šiuos specialistus dėl įmonės registravimo, tikėtina, kad išleistumėte kelis kartus mažesnę pinigų sumą, nei tektų išleisit kuomet įmonę registruotumėte savomis jėgomis.

Aišku, registruojant įmonę tokiu būdu, vertėtų pasidomėti ką gaunate. Jūs galėtumėte pasirinkti norimą įmonės pavadinimą. Jis neturėtų būti egzistuojantis t.y. tokiu pat pavadinimu negali jau egzistuoti kažkokia kita įmonė. Galiausiai, šie paslaugų teikėjai suformuos įstatinį kapitalą bei suteiks registracijos adresą. Negalvokite, kad jie į jūsų naujai registruotos įmonės banko sąskaitą perves kapitalo sumą – tų pinigų nebus ir tiek, bet įmonė bus paruošta veikimui.

Kas liečia įmonių pirkimą iš šių paslaugų teikėjų, reikėtų akcentuoti, kad toks pirkimas būtų pat optimaliausias pasirinkimas tiems, kurie nori išlaidas sumažinti maksimaliai. Įmonės dabar pardavinėjamos po kelis šimtus eurų. Tai tikrai naudingas pasirinkimas tiems, kurie neturi didžiulio kapitalo verslo pradžioje.

Ieškantiems patikimų paslaugų teikėjų, pakaks apsilankyti internetinėje paieškos sistemoje „Google“. Ten nurodysite terminą „parduodame įmones“ ir tada gausite reikalingus pasiūlymus. Liks tik pasižiūrėti į atsiliepimus ir išsirinkti patraukliausią pasiūlymą.