krosniu meistras

Apie krosnių meistrą

Kadangi krosnių statyba šiandien yra vis dar paklausi sritis, kiekvienas krosnių meistras turi žinoti, kad būtent ši veikla gali tapti pelningu užsiėmimu gyvenime. Tačiau tam, kad tai taptų kasdienybe, reikia gebėti sėkmingai organizuoti vykdomą veiklą. Kaip tai padaryti? Tai – klausimas, kurį sau užduos kiekvienas krosnių meistras. Netrukus pateiksime keletą bendro pobūdžio patarimų, kurie bus labai vertingi siekiant tinkamai organizuoti šią veiklą.

Dirbsite vienas ar ieškosite pagalbininkų?

Vienas svarbiausių klausimų, į kurį yra būtina rasti atsakymą tuo atveju, jei norite, kad šią veiklą  galėtumėte vykdyti sėkmingai, yra toks: dirbsite vienas ar ieškosite pagalbininkų? Belieka tik pridurti, kad  abu šie pasirinkimai turi ir tam tikrų privalumų, ir trūkumų. Pavyzdžiui, jei nuspręsite dirbti vieni, teks ilgiau vykdyti užsakymą, tačiau išvengsite būtinybės dalintis darbo užmokestį su kolegomis, ir atvirkščiai, nusprendę pasitelkti pagalbininkus, per tą patį laiko tarpą įvyksite kur kas daugiau užsakymų, tačiau darbo užmokestis bus dalijamas po lygiai visiems komandoms nariams. Neretai yra sakoma, kad tai, kad vienam atrodo kaip trūkumas, kitam  – atrodo kaip privalumas, todėl labai sunku pasakyti, kuris iš šių dviejų variantų yra geresnis: tiesiog objektyviai įvertinkite kiekvieno pasirinkimo ypatybes.

Kokiais būdais pranešite apie vykdomą veiklą visuomenei?

Suradus atsakymą į ką tik paminėtą klausimą, būtina atsakyti ir į dar vieną: kokiais būdais pranešite apie vykdomą veiklą visuomenei? Kaip žinia, paslaugas teikiantys asmenys apie tai gali pranešti įvairiais būdais, tačiau krosnių meistras turėtų žinoti, kad labiausiai tinkantys pasirinkimai, yra: skelbimai internete bei vietinėje spaudoje, interneto svetainė, dalyvavimas parodose.

Kokio tipo krosnys bus statomos?

Siekiant, kad tokio pobūdžio veiklos vykdymas būtų lengvas ir paprastas, o taip pat pavyktų išvengti daugybės nesusipratimų, prieš pradedant vykdyti šią veiklą, reikėtų atsakyti ir į dar vieną klausimą: kokio tipo krosnis statysite? Ar statysite visų įmanomų tipų krosnis ar apsiribosite tik keliais iš jų? Taip pat svarbu iš anksto apgalvoti ir židinių statybą: židinių statyba taip pat yra labai paklausi, todėl jums liks nuspręsti, ar teiksite šią paslaugą.