Apatinis trikotažas kasdienai ir ypatingoms progoms

Apatinis trikotažas yra labai svarbi aprangos dalis. Juos dėvi tiek moterys, tiek ir vyrai. Kaip ir viršutinius drabužius, apatinius galima skirstyti į tam tikrus tipus. Dažniausiai tai daro moterys, nes moteriškas apatinis trikotažas išsiskiria didele modelių gausa. Juos galima suskirstyti ne tik pagal išvaizdą ar tekstūrą, bet ir pagal dėvėjimo ypatumus. Todėl, trumpai pakalbėkime apie tai, kada pasirinkti kasdienį apatinį trikotažą ir kokiomis progomis labiausiai tinka erotiniai apatiniai.

Patogus apatinis trikotažas – darbui, sportui ir laisvalaikiui

Šiuolaikinės moterys yra stiprios ir nepriklausomos. Jos stengiasi gyventi aktyvų ir visavertį gyvenimą. Todėl nemažai dėmesio skiria savo išvaizdai ir aprangai. Ne paslaptis, kad apatinis trikotažas moters gyvenime užima svarbią vietą, būtent dėl to jis turi būti kokybiškas ir patogus. Taip jau yra, kad moterys mėgsta skirtingus apatinio trikotažo tipus. Darbe dėvi vienokius, atostogų metu kitokius apatinius. Pavyzdžiui, kasdienai pakanka kelių apatinių drabužių komplektų. Svarbiausias jų kriterijus – ne puošnumas, bet patogumas ir medžiagos tekstūra. Kasdien vilkimi apatiniai drabužiai turėtų būti kuo natūralesni ir labai patogūs. O spalvų pakanka vos kelių: juodos baltos ir kūno spalvos apatinių, kurie yra patys universaliausi, nors ir nepatenka į seksualiausių spalvų kategoriją. Sportui ir laisvalaikiui dažniausiai renkamasi sportinį apatinį trikotažą. Sportiniai šortukai padeda išlaikyti formas, o sportinė liemenėlė – tvirtai prilaiko biustą net ir intensyviausios treniruotės metu.

Seksualūs ir erotiniai apatiniai ypatingoms progoms

Nors kalbant apie apatinius patogumas yra numeris vienas, tačiau nepamirškime ir dienų, kada erotiniai apatiniai suteikia pasitikėjimo savimi, sužavi ir nuginkluoja seksualumu. Kiekviena moteris ir mergina savo spintoje turi vieną ar keletą apatinių komplektų, kurie yra skirti gundyti ir sužavėti. Tokiems apatiniams dažniausiai skiriama didesnė pinigų suma, nes šie erotiniai apatiniai būna puošti įvairiais nėriniais, raukiniais bei blizgiomis sagtelėmis. Dažniausiai pasirenkamas juodos ar raudonos spalvos seksualus apatinis trikotažas, nes šios spalvos puikiai tinka prie vakarinių drabužių bei vyraujančios šventinės nuotaikos. Ažūrinės petnešėlės, trapūs nėriniai ir peršviečiamos medžiagos detalės sukuria subtilią nuotaiką vos tik apsivilkus apatinius.Erotiniai apatiniai dažniausiai tinka tokiomis progomis kaip Valentino diena, vestuvių metinės, pirmasis pasimatymas, draugystės metinės.