akiniai nuo saules

Akiniai nuo saulės

akiniai nuo saulesAkinius nuo saulės jau rekomenduojama nešioti visiems – dabar saulė šviečia daug ryškiau ir ilgiau nei žiemos metu. Specialistai dabar rekomenduoja ne tik vengti deginimosi, bet ir labiau prižiūrėti savo akis – šiuo metu saulės spinduliai, kaip ir kasmet, yra pavojingiausi, o saugesnis laikotarpis yra būtent vasaros metu. Akiniai nuo saulės turi būti pasirenkami ne pagal kainą, o pagal kokybę. Būtent į kokybę siūloma atsižvelgti kiekvienam perkančiam akinius ar specialius lęšius. Akinius nuo saulės galite įsigyti daug kur, bet tai nereiškia, kad visose vietose jūs rasite kokybiškus gaminius. Anaiptol, yra daug daugiau vietų, kur bandoma įbrukti tiesiog eilinius plastmasinius akinius už kokybiškų kainą.

Blogiausia tai, kad daug žmonių mano, kad įprasti kiniški akiniai, kurie gaminami iš plastmasės, yra saugūs naudojimui. Jums reikia pasidomėti kokie akiniai sulaiko ultravioletinius saulės spindulius. Tai yra stiklas, kuris tamsintas pagal specialią technologiją. Tie plastmasiniai akiniai nėra tokie kokybiški kaip įprasti. Nors kaina ir vilioja juos įsigyti, siūlytume jų vengti. Norint apsaugoti akis, jums reikia kreiptis į specialias parduotuves, optikos salonus arba į elektronines parduotuves.

Kiekvienoje vietoje yra siūloma skirtinga produkcija. Optikos salonuose jums gali būti pasiūlyti specialūs lęšiai. Pavyzdžiui, turint akinių rėmelius, aptarnaujantys specialistai gali pasiūlyti naudoti tuos pačius rėmelius – jie tik pakeis įsigytus lęšius. Kai saulėtos dienos praeis ir akinių nebereikės, jūs galėsite grįžti į tą patį optikos saloną – jums sudės senuosius lęšius. Geriausia tai, kad specialūs lęšiai nuo saulės niekaip nedaro įtakos jūsų regėjimui – lęšiai bus tos pačios dioptrijos kaip ir iki šiol naudojote.

Kas liečia akinių pirkimą internetu, tai čia galime matyti, jog apsirinkimas yra gerokai didesnis. Kalbame apie specialias el. parduotuves, o ne skelbimuose prekiaujančius nežinomus asmenis. Internetinės parduotuvės gal pasiūlyti kokybiškus akinius tiek pagal kainą, tiek ir pagal prekinį ženklą. Ten rasite daugiau stilingų akinių, nes vis dėlto  – el. parduotuvių yra daugiau nei kad tų pačių optikos salonų Lietuvoje. Gerai pasidomėkite visomis prekybomis vietomis ir nesirinkite bet ko.